دقایقی قبل صورت گرفت؛

دیدار مدیر کل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از خاورستان

مدیر کل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از پایگاه خبری تحلیلی خاورستان بازدید و با خبرنگاران این مجموعه دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار خاورستان،هاشم ولی پور مطلق مدیر کل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی بعد از ظهر امروز با حضور در پایگاه خبری تحلیلی خاورستان، با مدیر مسئول و خبرنگاران این مجموعه دیدار و با آنها گفت‌وگو کرد.
در این دیدار غلامرضا قوسی مدیر کل امور عشایری خراسان جنوبی، جلال مدرسی معاون امور دامی جهاد کشاورزی خرسان جنوبی و حامد عارفی نیا مدیر روابط عمومی اداره جل جهاد کشاورزی استان حضور داشتند.
هاشم ولی پور مطلق ضمن دیدار با خبرنگاران مجموعه خاورستان، و عرض تبریک به مناسبت روز خبرنگار به اقدامات انجام شده از سوی جهاد کشاورزی استان اشاره ای کرد و گفت: همه تلاش ما این است که برای خدمت به کشاورزان قدم برداریم.
وی افزود: طی سالهای گذشته جهاد کشاورزی خراسان جنوبی در زمینه های مختلف اقداماتی از جمله اجرای سیستم نوین آبیاری،ارتقای سیستم مکانیزاسیون و…را انجام داده است.
مدیر کل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: علاوه بر این خدماتی که تا کنون انجام شده است، در راستای اشتغال زایی و ارائه تسهیلات به روستائیان نیز در حال همکاری با شوراهای روستا و بخشداری های هر بخش در شهرستان های استان هستیم.
ارائه تسهیلات اشتغال زایی به روستائیان
ولی پور مطلق عنوان کرد: به جهاد کشاورزی های هر شهرستان گفته شده است در زمینه صنایع دستی، اشتغال های خرد، مشاغل خانگی و … در روستاها اطلاع رسانی شود و افرادی که دارای توانایی و ظرفیت های هستند با مراجعه به شورای روستا و عنوان کردن طرح خود از طریق شورا پیشنهاد خود را به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان رسانده و با ثبت در سامانه برای کار مورد نظر خود تسهیلات دریافت کنند.
وی ادامه داد: در این زمینه خواسته شده است که شورای هر روستا برای تسهیل کار مردم اقدامات اولیه را انجام دهد و جهاد کشاورزی استان نیز آمادگی ارائه تسهیلات به روستائیان را دارد.
انتهای پیام/۱۲۷