همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 30

دیدار کاروان خدام حرم رضوی با خانواده شهدا و جانبازان دوران دفاع مقدس بیرجند

کاروان خدام حرم رضوی با خانواده شهیدان میرزایی و درویشی و جانبازان مهدوی نیا و زنگویی در دوران دفاع مقدس دیدار کرده و از آنها دلجویی کردند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، کاروان خدام حرم رضوی امروز با خانواده شهیدان میرزایی و درویشی و جانبازان مهدوی نیا و زنگویی در دوران دفاع مقدس دیدار کرده و از آنها دلجویی کردند.
در این دیدار یکی از خادمان حرم مطهر رضوی با مدیحه سرایی و شعرخوانی حال و هوای منزل شهدا را امام رضایی کردند و در پایان بسته های متبرک رضوی توزیع شد.
شهید محمدعلی میرزایی در سن ۱۹ سالگی در عملیات کربلای پنج، شهید محمدسعید درویشی در سن ۲۶ سالگی در عملیات کربلای پنج به فیض شهادت رسیدند و عبدالحسین مهدوی نیا جانباز ۷۵ درصد سال ۶۳ در کردستان و حسین زنگویی جانباز ۷۰ درصد در عملیات مرصاد به درجه جانبازی نائل آمدند.
همچنین خانواده شهدا و جانبازان نیز در این دیدار به بیان خاطراتی از ایثارگری و فداکاری های جانبازان و شهدا در دوران دفاع مقدس پرداختند‌.
ححت الاسلام محسن شراهی مُبلغ اعزامی کاروان زیر سایه خورشید نیز به بیان افتخارآفرینی های شهدا و جانبازان پرداخت و افزود: در روایت ها آمده با اولین قطره خون گناهان شهید آمرزیده می شود و از شهدا بخواهیم که ما را شفاعت کنند.
انتهای پیام/ ۱۳۲