استاندار خراسان جنوبی اعلام کرد؛

ذخیره‌سازی مطلوب کالاهای اساسی در خراسان جنوبی

استاندار خراسان جنوبی گفت: ذخیره‌سازی بسیار خوب و مطلوبی در زمینه کالاهای اساسی در استان صورت گرفته و مردم در این زمینه دغدغه نداشته باشند.

به گزارش خاورستان، جواد قناعت صبح چهارشنبه همراه با فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان از انبارهای ذخیره میوه و کالاهای اساسی خراسان جنوبی بازدید داشت و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در آستانه سال جدید و ماه مبارک رمضان قرار داریم و در این راستا برای تأمین اقلام اساسی مورد نیاز مردم از ماه‌ها قبل در خراسان جنوبی برنامه‌ریزی شده است.

استاندار خراسان جنوبی افزود: معاونت اقتصادی استانداری، جهاد کشاورزی و سایر دستگاه‌های مرتبط جلسات متعددی برای این موضوع برگزار کردند تا مردم در زمینه تأمین این کالاها با مشکل خاصی رو به رو نشوند.

قناعت با اشاره به اینکه امروز از سه ایستگاه ذخیره‌سازی کالاهای اساسی شامل ایستگاه ذخیره سازی گوشت منجمد و گوشت مرغ، ایستگاه مرکبات و میوه و ایستگاه ذخیره سازی شکر و برنج بازدید داشتم، گفت: با توجه به توضیحاتی که متولیان امر دادند و با توجه به مشاهدات در این بازدیدها، ذخیره سازی بسیار خوب و مطلوبی در مورد کالاهای اساسی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: در تأمین اقلام اساسی ماه مبارک رمضان و تعطیلات عید نوروز مشکل خاصی وجود ندارد و پیش بینی می‌شود این ذخیره سازی‌ها مازاد نیز باشد.

استاندار خراسان جنوبی گفت: در مورد برخی از اقلام اساسی یک چهارم آن توزیع و سه چهارم ذخیره باقی مانده و برخی دیگر کالا یک سوم توزیع و دو سوم ذخیره سازی شده است و در مجموع جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

قناعت در پایان افزود: میوه تنظیم بازار شب عید با ۱۰ درصد زیر قیمت بازار توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/۱۰