نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی خبر داد؛

رأی به کلیات طرح تسهیل فضای کسب و کار در مجلس/ اولویت طرح رتبه بندی معلمان تصویب شد

نخعی گفت: طرح تسهیل فضای کسب و کار یک طرح فوق العاده ارزشمندی در انحصارشکنی و برخورد با افرادی که امنیت، سلامت و حقوق اساسی مردم را به گروگان گرفته بودند و رای به کلیات این طرح در مجلس یازدهم یک اتفاق بزرگ است که امیدوارم خروجی این طرح با اهداف کلی که مورد انتظار مردم است انطباق داشته باشد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مصطفی نخعی نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی امروز در جلسه دیدار اعضای مجمع نمایندگان مردم استان با آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: سفر آیت الله رئیسی رئیس جمهور به خراسان جنوبی را داشتیم که در این سفر نماینده ولی فقیه استان تذکرات خوبی داده و این سفر مصوبات خوبی داشت.

وی افزود: امیدوارم همت تمام مسئولان تحقق هر چه سریعتر مصوبات سفر به معنای واقعی باشد.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در اولین دیداری که با نماینده ولی فقیه در استان داشتیم بحث مطالبه گری مطرح شد و حال بعد از گذشت بیش از یکسال از آغاز بکار مجلس شورای اسلامی خیلی خوشحالم که این را اعلام کنم همه ما در حوزه های مختلف در استان خراسان جنوبی سعی کردیم هر فرصت و فضایی که پیش می آید از تریبون مجلس یا هر فرصت دیگیری مطالبات مردم استان را در حوزه های مختلف و مطالبات مردم ایران را در حوزه های مختلف عنوان و دنبال کنیم.

نخعی عنوان کرد: مجلس یازدهم که مفتخر به مجلس امید و انتظار مردم است مسیر تحقق عدالت را، انحصار زدایی و مواردی از این دست را با قدرت دنبال کرده و در حال دنبال کردن است.

وی اظهار کرد: طرح تسهیل فضای کسب و کار یک طرح فوق العاده ارزشمندی در انحصارشکنی و برخورد با افرادی که امنیت، سلامت و حقوق اساسی مردم را به گروگان گرفته بودند و رای به کلیات این طرح در مجلس یازدهم یک اتفاق بزرگ است که امیدوارم خروجی این طرح با اهداف کلی که مورد انتظار مردم است انطباق داشته باشد.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی به طرح رتبه بندی معلمان اشاره کرد و گفت: اولویت این طرح به تصویب مجلس رسید و کارهای کارشناسی در حال انجام شدن است.

انتهای پیام/۱۲۷