طی مراسمی؛

رؤسای پلیس راه و راهور خراسان جنوبی تکریم و معارفه شدند

مراسم تکریم و معارفه رؤسای پلیس راه و راهور خراسان جنوبی صبح امروز با حضور سردار شجاع فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مراسم تکریم و معارفه رؤسای پلیس راه و راهور خراسان جنوبی صبح امروز با حضور سردار شجاع فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.
در این مراسم از خدمات سرهنگ حسین رضایی رئیس سابق پلیس راه خراسان جنوبی تقدیر و تشکر به عمل آمد و سرهنگ علیرضا رضایی به مدت ۳ سال به ریاست پلیس راه خراسان جنوبی منصوب شد.
همچنین در این مراسم سرهنگ علیرضا عباسی به مدت ۳ سال به ریاست پلیس راهور خراسان جنوبی منصوب و از خدمات علیرضا رضایی رئیس سابق پلیس راهور خراسان جنوبی تقدیر و تشکر به عمل آمد.
سرهنگ حسین رضایی رئیس سابق پلیس راه خراسان جنوبی در این مراسم اظهار کرد: در ۴ سالی که در خدمت مردم خراسان جنوبی بودیم طرح های بسیار خوبی در جهت کاهش تخلفات و حوادث جاده‌ای اجرا شده است.
وی با بیان اینکه تنها در نیمه دوم سال ۹۶ حوادث و تلفات جاده‌ای بیشتری داشتیم، افزود: در ۵ ماهه ابتدایی امسال یک هزار و ۱۱۷ فقره تصادف به وقوع پیوست که ۲۷۸ فقره خسارتی بودند.
رئیس سابق پلیس راه خراسان جنوبی گفت: در تصادفات ۵ ماهه ابتدایی امسال یک هزار و ۳۸۷ نفر مجروح و ۷۹ نفر فوت کردند که نسبت به سال گذشته ۱۱ نفر کمتر فوت شده و ۱۲ درصد کاهش داشته است.
رضایی خاطرنشان کرد: عدم توجه راننده به جلو، تخطی از سرعت مطمئنه و انحراف به چپ از عمده عوامل تصادفات بوده است.
انتهای پیام/ ۱۳۲