طی تماس تلفنی با استاندار خراسان‌جنوبی؛

رئیس قوه قضائیه در جریان اقدامات انجام شده برای مقابله با کرونا قرار گرفت

آیت الله رئیسی در تماس‌ تلفنی با استاندار خراسان‌جنوبی در جریان آخرین اقدامات استان در راستای مقابله با کرونا قرار گرفت.

به گزارش خاورستان، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه در تماس‌ تلفنی با محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان‌جنوبی در جریان آخرین اقدامات استان در راستای مقابله با کرونا قرار گرفت.
وی با تأکید بر اعمال محدودیت‌ها، افزایش مداخلات حداکثری مؤثر و محدودیت در تردد که از ابتدا مورد اجماع کارشناسان و متخصصان بوده، افزود: باید محدودیت‌های مؤثر و مداخلات حداکثری مصوب، به نحو شایسته ای اجرایی و عملیاتی شود.
رئیس قوه قضائیه با اشاره به اعمال نظرات کارشناسان که بر اعمال محدودیت‌ها تأکید دارند، بیان کرد: همه باید از نظرات کارشناسی حمایت کرده در راستای اجرای مصوبات تلاش کنند.
آیت الله رئیسی با اشاره به تجربه موفق برخی مدیران استانی که طبق نظرات کارشناسان ستادملی مدیریت و مقابله با کرونا سخت گیری‌های بیشتری را در مناطق تحت مدیریت خود اجرا کرده بودند، عنوان کرد: در طول این مدت شاهد بودیم در هر جایی که مدیران منطقه‌ای و استانی محدودیت و سختگیری‌های بیشتری اعمال کردند آن منطقه به لحاظ کنترل بیماری و شیوع کمتر آن، مؤثرتر عمل کرده و این دلیلی بر صحت نظر کارشناسان است.
وی ضمن ابلاغ سلام ویژه به مردم ومسئولین استان خراسان‌جنوبی، ابراز امیدواری کرد ان‌شاءالله با عادی شدن شرایط کشور در اولین فرصت به استان سفر کرده با مردم عزیز و مسئولین استان دیدار خواهد داشت.
انتهای پیام/۱۲۷