رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی خبر داد

راهپيمايی یوم‌الله ۲۲ بهمن مجازی برگزار می‌شود

حجت‌الاسلام ملایی گفت: راهپيمايی مجازی يوم الله 22 بهمن در صفحه اينترنتی fajr.ccoip.ir علاوه بر راهپيمايی خودرويی و موتوری برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت‌الاسلام احمد ملایی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در جلسه برنامه ریزی بزرگداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی استان گفت: برگزاری راهپيمايی پرشور سالروز پيروزی شكوهمند انقلاب اسلامی در يوم الله ۲۲ بهمن تأثير بسزايی بر نشاط و اميدبخشی به جامعه و نمايش جلوه های مردم سالاری دينی در رسانه های بين المللی دارد كه برای دوستان مايه نشاط و برای دشمنان اين انقلاب مايه يأس و نا اميدی است.
وی با اشاره به شيوع ويروس كرونا و اعمال برخی از محدوديت ها برای برگزاری مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی در سال جاری، گفت: در این خصوص توجه به شيوه های مبتكرانه و فضای مجازی یکی از راه های جایگزین؛ جهت مشارکت حداکثری مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: در این زمینه شورای هماهنگی تبليغات اسلامی صفحه راهپيمايی مجازي يوم الله ۲۲ بهمن به آدرس اينترنتی fajr.ccoip.ir را طراحی کرده تا علاوه بر راهپيمايی خودرويی و موتوری، بخشی از مراسم امسال در بستر فضای مجازی براي همه اقشار مردم برگزار شود.
ملایی در پایان از مردم خراسان جنوبی دعوت کرد تا با حضور در آدرس یادشده در فضای مجازی، بار دیگر با آرمان های بنيانگذار جمهوری اسلامی، شهدا و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تجدید میثاق کرده و مستکبران عالم به ویژه آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب را مایوس کنند.
انتهای پیام/۷