مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی خبر داد

راه‌اندازی خانه نخبگان با رویکرد علوم انسانی/ ۸ طرح پژوهشی مورد حمایت قرار گرفت

عظیمی‌فرد از ایجاد خانه نخبگان با رویکرد علوم انسانی خبر داد و گفت: در این خانه از ظرفیت نخبگان نیروهای مسلح، دانشگاهیان و حوزه علمیه بهره خواهیم برد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مرتضی عظیمی فرد مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی صبح امروز در شورای دانش و پژوهش نیروهای مسلح خراسان جنوبی از ایجاد خانه نخبگان با رویکرد علوم انسانی خبر داد و اظهار کرد: در این خانه از ظرفیت نخبگان نیروهای مسلح، دانشگاهیان و حوزه علمیه بهره خواهیم برد.
وی افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون ۸ طرح مورد حمایت قرار گرفته که از این تعداد ۴ طرح به خروجی رسیده و در زمینه‌های الکترونیک، مکانیک و فناوری اطلاعات بوده است.
مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی با اشاره به این‌که حمایت‌های مادی و معنوی از طرح‌های نخبگان و مخترعین می‌شود، گفت: یک سری کمک‌های بلاعوض نیز به نخبگان داده می‌شود تا محصولات آنها در جهت رفع نیازهای استان و کشور تجاری سازی شود.
عظیمی‌فرد با اشاره به این‌که طرح های آماتور و نیمه حرفه‌ای مورد حمایت قرار می‌گیرند، خاطرنشان کرد: طرح‌های آماتور با ۵ میلیون تومان و نیمه حرفه ای نیز با ۲۵ میلیون تومان مورد حمایت قرار می‌گیرند.
وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون نزدیک به ۴۰ میلیون تومان از طرح های آماتور و ۳۰ میلیون تومان از طرح‌های نیمه حرفه‌ای حمایت شده است.
انتهای پیام/ ۱۳۲