سرپرست معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی خبرداد

راه‌اندازی پویش جوانان، مدافعان سلامت عزاداران حسینی در خراسان جنوبی

قناد گفت: پویش "جوانان، مدافعان سلامت عزاداران" در استان خراسان جنوبی راه اندازی می شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مهدی قناد سرپرست معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران گفت: در شرایط پیشروی ویروس کرونا تشکل ها و سازمان های مردم نهاد جوانان در استان خراسان جنوبی همگام با سایر جوانان در سراسر کشور تاکنون در بحث مبارزه با ویروس کرونا در محورهای تولید ماسک و گان و تولید انواع محتوای فرهنگی و آموزشی در فضای مجازی و نیز تهیه بسته های معیشتی در قالب رزمایش همت جوانانه، کمک مومنانه اثبات نموده اند که حتی در شرایط بحران، توانایی خدمت رسانی به مردم را در بهترین شکل خود دارند.
وی افزود: در ماه محرم و صفر امسال که به فرموده مقام عظمای ولایت رعایت موارد مد نظر ستاد ملی کرونا لازم است و از سویی افزایش آمار مبتلایان در استان های کشور، دل نگرانی‌هایی را ایجاد کرده است.
سرپرست معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی بیان کرد: جوانان فعال در تشکل‌های خراسان جنوبی برآنند تا در پویش جوانان،مدافعان سلامت عزاداران سلسله فعالیت هایی را به منصه ظهور برسانند.
قناد تصریح کرد: نظر به لزوم مشارکت جوانان در آیین های محرم در این پویش علاوه بر برگزاری باشکوه عزاداری حسینی، پروتکل های بهداشتی به منظور حفظ سلامت عزاداران به طور کامل انجام خواهد شد.
وی ادامه داد: توزیع ماسک و جمع آوری اقلام بهداشتی و توزیع آن، سیاه پوش کردن خانه های جوان فعال در شهرستانها، انتشار کلیه دستورالعمل‌ها و پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد مبارزه با کرونا به منظور برگزاری مراسم عزاداری و مشارکت جوانان در تولید محتوای عزاداری در فضای مجازی از اهم فعالیت‌های جوانان خواهد بود.
قناد اظهار کرد: اینک نیز، فرصت دیگری فراهم شده تا جوانان بار دیگر حضور خود را در بحث مشارکت‌های اجتماعی به اثبات برسانند و در ماه محرم و صفر امسال ضامنین سلامت عزاداران حسینی باشند.
انتهای پیام/۱۳۳/