مدیرعامل مرکز جامع تحکیم خانواده خراسان جنوبی خبر داد

راه‌اندازی پویش “گرمای مهربانی” در خراسان جنوبی

زاهدزرگر گفت: با توجه به فصل زمستان و عدم‌برخورداری قشر نیازمند از لباس گرم و امکانات گرمایشی، با همکاری مرکز تخصصی رسانه‌یاران خراسان جنوبی، پویش گرمای مهربانی را راه‌اندازی شد.

به گزارش خاورستان، زاهدزرگر مدیرعامل مرکز جامع تحکیم خانواده خراسان جنوبی امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با توجه به فصل زمستان و عدم‌برخورداری قشر نیازمند از لباس گرم و امکانات گرمایشی، با همکاری مرکز تخصصی رسانه‌یاران خراسان جنوبی، پویش گرمای مهربانی را راه‌اندازی کردیم.
وی افزود: قرار است در این پویش نسبت به تأمین لباس گرم و بخاری برای نیازمندان اقدام شود.
مدیرعامل مرکز جامع تحکیم خانواده خراسان جنوبی بیان کرد: در این خصوص تاکنون ۶ دستگاه بخاری خریداری و تحویل خانواده‌های نیازمند شده است.
زرگر با اشاره به این‌که افزایش قیمت‌ها شرایط را برای خرید وسایل گرمایشی سخت کرده است، گفت: همچنین قرار است ۲۰۰ دست کلاه و شال‌گردن برای کودکان بالای دو سال خانواده‌های نیازمند بافته شود که در این خصوص هفت نفر اعلام آمادگی کرده‌اند تا بافت آن را به صورت رایگان انجام دهند.
وی ادامه داد: اجرای این طرح تا پایان زمستان ادامه دارد و قطعا اگر اعتبارات و کمک‌های بیشتری جمع‌آوری شود، نیازمندان بیشتری از اجرای این طرح منتفع خواهند شد.
مدیرعامل مرکز جامع تحکیم خانواده خراسان جنوبی اظهار کرد: با توجه به شرایط بغرنج اقتصادی و افزایش مشکلات برای خانواده‌های نیازمند، اجرای چنین طرح‌هایی به خصوص در روستاها و مناطق کمتر برخوردار، حداقل کمکی است که می‌توان جهت کاهش مشکلات نیازمندان انجام داد.
اهدای شش دستگاه بخاری به نیازمندان
زینب رمضانی رئیس هیئت عامل مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه‌یاران خراسان جنوبی نیز با اشاره به راه‌اندازی و اجرای پویش گرمای مهربانی با همکاری گروه جهادی شهید فرهادی بسیج رسانه و مرکز جامع تحکیم خانواده خراسان جنوبی، گفت: هدف از اجرای این طرح تأمین لوازم گرمایشی و لباس گرم برای خانواده‌های نیازمند است.
وی افزود: تاکنون ۶ دستگاه بخاری نو تهیه و به خانواده‌های نیازمند اهدا شده است.
رمضانی از خیّران و مردم نیکوکار خواست تا البسه و وسایل گرمایشی را که به آن نیاز ندارند در اختیار این مراکز قرار دهند تا به نیازمندان اهدا شود.
وی یادآور شد: خیّران و نیکوکاران می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۰۰۳۲-۵۰۱۱-۹۹۷۹-۶۰۳۷ به‌نام مرکز نیکوکاری رسانه‌یاران واریز و برای اهدای کمک‌های غیرنقدی نیز با شماره ۰۹۳۹۵۶۲۳۹۷۹ تماس گیرند.
انتهای پیام/۷/ ۱۱/ ۴