فرمانده ناحیه مقاومت بسیج قاین خبر داد

راه‌اندازی ۱۶ کارگاه تولید ماسک توسط ناحیه مقاومت بسیج قاین/ بیش از ۲۳ هزار بسته بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد

فرحبخش‌ثانی از راه‌اندازی 16 کارگاه تولیدی ماسک در شهرستان قاین خبر داد و گفت: تاکنون 85 هزار ماسک رایگان بین نیازمندان شهرستان توزیع شده است.

رمضانعلی فرحبخش‌ثانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان قاین در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، گفت: بسیج به عنوان مدافع نظام و انقلاب وظیفه دارد جهت حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی میدان‌دار عرصه‌های حساس و سرنوشت‌ساز باشد.
وی افزود: بسیج یعنی متن مردم، مردمی که می‌توان امید دفاع از نظام و انقلاب را از آن‌ها داشت.
فرمانده سپاه قاین با بیان این‌که هر وقت در کشور گرهی به وجود می‌آید، آن سرانگشتی که باید آن گره را باز کند، نیروی بزرگ بسیج مردمی است گفت: همه ملت ایران در واقع اجزای بسیج هستند و بسیج در تمام عرصه‌های فرهنگی، اقتصادی، امنیتی، سیاسی و اجتماعی وظیفه خود را به خوبی انجام داده است.
فرحبخش‌ثانی با اشاره به عملکرد گروه‌های جهادی شهرستان قاین در روزهای شیوع بیماری کرونا، اظهار کرد: با شیوع بیماری کرونا، ناحیه مقاومت بسیج قاین همزمان با نواحی بسیج سراسر کشور وارد میدان مقابله با این ویروس منحوس شد.
وی با بیان این‌که با شیوع بیماری کرونا و نیاز به ماسک، اولین کارگاه تولید ماسک استان در شهرستان قاین راه‌اندازی شد، افزود: از اسفندماه سال گذشته تاکنون ۱۶ کارگاه تولیدی ماسک در سطح شهرستان قاین راه‌اندازی شده است.
فرمانده سپاه قاین گفت: تاکنون ۸۵ هزار ماسک توسط ناحیه مقاومت بسیج قاین، پایگاه‌های مقاومت و گروه‌های جهادی تهیه و به صورت رایگان بین مردم توزیع شده است.
فرحبخش‌ثانی در ادامه به موضوع جمع‌آوری و توزیع سبدهای معیشتی در شهرستان قاین اشاره کرد و افزود: تاکنون با همکاری سایر نهادهای حمایتی و اجرایی بیش از ۲۳ هزار بسته بین خانواده‌های نیازمند شهرستان قاین توزیع شده است.
وی با اشاره به فعالیت ۳۰ گروه جهادی ویژه در شهرستان قاین اظهار کرد: این گروه‌های جهادی که متشکل از ۴۵۰ نفر هستند، در حوزه‌های مختلف ضدعفونی معابر، تولید ماسک، کمک به خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا، کمک به کادر درمان و فرهنگ‌سازی عمومی در مقابله کرونا فعالیت داشته‌اند.
فرمانده سپاه قاین گفت: تولید عکس، کلیپ، مستند و اطلاع‌رسانی از طریق شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها در دستورکار بوده و هنوز ادامه دارد.
انتهای پیام/۳/ ۴