معاون توسعه مدیریت دانشگاه علوم پزشکی بیرجند خبر داد

راه اندازی بیمارستان رازی در نیمه اول سال ۹۵

معاون توسعه مدیریت دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: امیدواریم که در نیمه اول امسال بیمارستان رازی افتتاح شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان؛ دکتر بهنام باریک بین؛ معاون توسعه مدیریت دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در نشست خبری با اصحاب رسانه در خصوص راه اندازی بیمارستان رازی بیرجند گفت: امیدواریم که در نیمه اول امسال بیمارستان رازی افتتاح شود.
وی افزود: در سال گذشته برای تکمیل این بیمارستان ۱۰ میلیارد تومان اعتبار مصوب شد که از این میزان ۲ و نیم میلیارد تومان هنوز محقق نشده است.
معاون توسعه مدیریت دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه قرار شده تا این میزان اعتبار در سال ۹۵ تخصیص داده شود بیان کرد: متاسفانه این پروژه از محل ماده ۱۸۰ هم هیچ اعتباری نداشته است.
باریک بین با بیان اینکه هم اکنون بخش اداری، سالن و درمانگاه این بیمارستان از پیشرفت ۵۴ درصدی برخوردار است تصریح کرد: ساختمان اصلی بیمارستان تکمیل شده و منتظر تامین تجهیزات آن هستیم.
وی با اشاره به اینکه برای تجهیز بیمارستان ۴۰ میلیارد تومان نیاز است اظهارکرد: همچنین این بیمارستان نیازمند بیش از ۶۴۰ نیرو است که ممکن است وزارتخانه با جذب حدود ۴۰۰ تا ۴۵۰ نیرو موافقت کند.
معاون توسعه مدیریت دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: امیدواریم که بیمارستان رازی با تمام تجهیزات و نیروهای به کار گرفته شده در هفته دولت به افتتاح برسد.
انتهای پیام / ۷