فرمانده سپاه انصار الرضا خراسان جنوبی خبر داد؛

راه اندازی قرارگاه فرهنگی در سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی

سردار مهدوی گفت: قرار گاه فرهنگی سپاه با محوریت صدا و سیمای می تواند، نقش آفرینی خوبی در عرصه فرهنگی استان داشته باشد.

به گزارش خاورستان، سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا مهدوی امروز در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی ضمن تسلیت ایام محرم اظهار کرد: نقش صدا و سیما بی‌بدیل و بسیار ارزنده است که در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، نقش موثر و تاثیرگذاری ایفا می کند.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه صدا وسیما در مقابل غول رسانه‌ای دشمن رسالت مهمی عهده‌دار است، گفت: رسانه ملی تاکنون توانسته در مقابل هجمه سنگین فرهنگی و رسانه ای دشمن ایستادگی کند و از ارزش های انقلاب اسلامی به خوبی دفاع کند.

وی با تقدیر از تلاش های صداوسیما خراسان جنوبی، ادامه داد: ما به عنوان سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه های فرهنگی و اجتماعی همواره سعی کرده‌ایم به دستگاه‌های مختلف کمک کنیم و وظیفه خود می‌دانیم که در خدمت مجموعه صدا و سیمای استان باشیم.

سردار مهدوی اعلام آمادگی کرد در مأموریت‌های که برعهده صدا و سیمای خراسان جنوبی گذاشته شده است از همکاری برای موفقیت آنان دریغ نکند تا بتوان در مقابل جنگ نابرابری که توسط دشمن به خصوص در حوزه فرهنگی تحمیل شده، ایستادگی و مقاومت کرد.

فرمانده سپاه انصا الرضا (ع )استان همچنین از راه اندازی قرار گاه فرهنگی در سپاه خبر داد و گفت: این قرار گاه با محوریت صدا و سیمای می‌تواند نقش آفرینی خوبی در عرصه فرهنگی استان داشته باشد.

 

انتهای پیام/۱۰