رئیس جمعیت هلال احمر بیرجند خبر داد

راه اندازی کارگاه تولید ماسک در بیرجند/ روزانه ۱۰۰۰ عدد ماسک تولید می‌شود

خادمی از راه اندازی کارگاه تولید ماسک با همکاری داوطلبان جمعیت هلال احمر بیرجند خبر داد و گفت: روزانه بیش از یک‌هزار عدد ماسک در این کارگاه تولید می شود.

به گزارش خاورستان، مریم خادمی رئیس جمعیت هلال احمر بیرجند در جریان بازدید از کارگاه تولید ماسک در بیرجند اظهار کرد: با شیوع مرحله دوم بیماری کرونا، کارگاه تولید ماسک با مشارکت داوطلبان هلال احمر در بیرجند راه اندازی شد.
وی با اشاره به تاکید مسئولان به استفاده از ماسک، اظهار کرد: با توجه به نیاز جامعه به این کالای بهداشتی، روزانه بیش از یک‌هزار عدد ماسک برای مصرف نیازمندان تولید می شود.
خادمی با اشاره به آمار مبتلایان به کرونا در استان بیان کرد: الزام استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و توجه به پروتکل های بهداشتی، سه اصل اساسی در قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا به شمار می رود که این مهم نیازمند همکاری و همراهی مردم است.
رئیس جمعیت هلال احمر بیرجند با بیان اینکه امروز ویروس کرونا به مسئله ای جدی تبدیل شده است، افزود: بنا به گفته پزشکان و متخصصان، کرونا ویروس تا پایان سال هم از بین نخواهد رفت بنابراین رعایت پروتکل های بهداشتی در راستای کاهش آمار مبتلایان امری ضروری است.
انتهای پیام/ ۱۳۲