مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج سپاه نهبندان:

راه حل مشکلات فعلی، حضور تحول آفرین در انتخابات است

حجت الاسلام لعل بدخشان با بیان اینکه امروز حضور در انتخابات، نوعی جهاد در راه خداست و باعث کاهش فشارهای دشمن می شود، گفت:راه حل مشکلات فعلی، حضور تحول آفرین در انتخابات است

حجت الاسلام احمد لعل بدخشان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج سپاه نهبندان در گفتگو با خبرنگار خاورستان، اظهارکرد: برای رأی دادن در انتخابات، ضروری است که افراد در ابتدا درست تشخیص دهند و در مرحله بعد یعنی عمل هم، درست عمل کند و بداند باید به چه کسی رأی دهد.
وی افزود: متاسفانه برخی افراد در مرحله تشخیص درست عمل می کنند و کاندیدای اصلح را شناسایی می کنند، اما بر اساس عناد و طرز تفکر و کج فهمی، به فرد تشخیص داده شده رأی نمی دهند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج سپاه نهبندان بیان کرد: در این برهه زمانی که دشمن می خواهد به وسیله عواملی مثل تحریم، ناامید کردن مردم، بد عمل کردن برخی از مسئولان، نادیده گرفتن موفقیت های جبهه انقلاب و مقاومت، مشارکت را پایین بیاورد، مردم باید بدانند که حضور در انتخابات یک تکلیف الهی است و برای اینکه دشمن را ناکام بگذارند و مطالبات رهبری را محقق و رسالت بسیجی خود را در جامعه طنین انداز کنند، باید از شهدا مدد بگیرند.
لعل بدخشان ادامه داد: همانطور که برای تشییع پیکر شهید سلیمانی میلیون ها نفر شرکت کردند و حتی افرادی هم کشته شدند، در انتخابات هم مردم باید به عشق این شهید بزرگوار و برای حفظ و صیانت از نظام اسلامی که دغدغه این شهید بود، وارد میدان شوند و طبق شاخصه ها رأی خود را به فرد اصلح بدهند.
وی افزود: همانطور که دو صفحه آخر شناسنامه شهید سلیمانی هیچ جای خالی نداشت و حاکی از حضور در همه انتخابات ها بود، اکنون هم چه خوب است که مردم، دست جدا شده سردار سلیمانی را مدنظر قرار دهند و به نیابت از این دست قلم شده رأی دهند.
حضور در انتخابات امروز؛ نوعی جهاد و مجاهدت است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج سپاه نهبندان تصریح کرد: حضور در صحنه انتخابات امروز، واقعا نوعی جنگ و مجاهدت است و مردم باید با حضور خودشان در این انتخابات، به دشمنان بفهمانند که این انقلاب صاحب دارد و اکنون هم آمده اند تا ایران را بسازند. چرا که این انقلاب باید بماند و توقفی هم در کار نخواهد بود.
لعل بدخشان با تاکید بر اینکه برای حضور در انتخابات، باید به مردم امید دهیم، گفت: درست است که به دلیل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم در فقر هستند و سفره آنها کوچک تر شده است، اما مردم باید در این انتخابات شرکت و فردی را انتخاب کنند که بتواند مشکلاتشان را حل کند. این مملکت صاحب دارد و مملکت امام زمان(عج) است و خود امام زمان(عج) هم مواظب این نظام خواهد بود.
وی ادامه داد: باید مردم را از تهاجم دشمن نجات دهیم و آنها باید بدانند که می توان از این گردنه های سخت عبور کرد. اما راه حل مشکلات، قهر و کنار کشیدن نیست، بلکه حضور تحول آفرین و رأی دادن با بصیرت است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج سپاه نهبندان با بیان اینکه امروز حضور در انتخابات، نوعی جهاد در راه خداست و باعث کاهش فشارهای دشمن می شود، تاکید کرد: در این انتخابات باید حضور مردم در پای صندوق رأی، حضور حداکثری باشد تا باعث عقب راندن دشمن و تعبیر نشدن خواب او شود.
لعل بدخشان با اشاره به اینکه مدیریت کشور نیاز به تحول و تغییر دارد، اظهارکرد: در همین خصوص مردم باید شعارهای انتخاباتی را مورد رصد قرار دهند و ببینند که این شعارها، چقدر با عمل و واقعیت سازگاری و تطابق دارد.
وی افزود: در چنین شرایطی مردم باید کسی را انتخاب کنند که با فساد و تبعیض مقابله کند و خدمتگزار مردم باشد. سیاست های فرد انتخابی نباید طوری باشد تا وقتی به جایگاه ریاست جمهوری رسید، مردم را فراموش کند و قول هایی دهد که کارساز و عملی نیست.
مردم فردی در امتداد رهبری را انتخاب کنند
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج سپاه نهبندان گفت: متاسفانه افرادی که کاندیدا می شوند در ابتدا خیلی از ولایت دم می زنند، در وسط کار هم که کم می آورند، باز هم دم از ولایت می زنند و همه تقصیرها را به گردن ایشان می اندازند و می گویند رهبر گفته است. به همین دلیل باید به کسی رأی دهیم که مطیع محض ولی فقیه باشد و هر چه ولی فقیه و رهبر انقلاب بگوید را عملی کند.
لعل بدخشان تاکید کرد: مردم نباید در انتخابات؛ فردی موازی مقام معظم رهبری را انتخاب کنند، بلکه باید فردی را انتخاب کنند که در امتداد رهبری باشد.
وی تصریح کرد: دولت باید بداند که راننده و سیاست مدار نیست، بلکه مجری است. راننده و سیاست مدار این نظام، مقام معظم رهبری است و مردم هم دولت را به عنوان مجری فرامین رهبر انقلاب انتخاب می کنند. در واقع مردم فرمانبر نمی خواهند، بلکه کسی را می خواهند که فرمایشات و سیاست های مقام معظم رهبری را در کشور اجرا و طنین انداز کند.
انتهای پیام/۷