امام جمعه فردوس مطرح کرد؛

رحمانیت رهبر انقلاب نسبت به جوانان هیجان زده در حوادث اخیر/خواص مخالفت خود با برنامه‌ی دشمنان خارجی را اعلام کنند

حجت الاسلام شاکری با اشاره به رحمانیت رهبر انقلاب نسبت به جوانان هیجان زده در حوادث اخیر، گفت: خواص مخالفت خود با برنامه‌ی دشمنان خارجی را صریحا اعلام کنند.

حجت الاسلام محمد شاکری، امام جمعه فردوس در گفتگو با خاورستان با اشاره به اینکه بیانات امروز رهبر معظم انقلاب در دانشگاه افسری امام حسن مجتبی(ع) مایه دلگرمی و آرامش یاوران نظام و ایجاد رعب و وحشتی بر دل دشمنان بود، اظهار کرد: حقیقت امر همین است که اکنون بحث حجاب و بی حجاب  و مرگ دختر جوان مطرح نیست بلکه دشمن با این بهانه برای موج سواری و جریان سازی به نفع اهداف خود استفاده می کند.

وی ادامه داد: همان افرادی که مرگ خانم امینی را بهانه کرده بودند دوباره عاجزانه به پای دشمن افتادند که تحریم ها علیه ایران را بیشتر کنید و مشخص است که تنها به دنبال نابودی نظام اسلامی هستند.

حجت الاسلام شاکری با اشاره به رحمانیت رهبر معظم انقلاب نسبت به نوجوانان و جوانان احساسی و هیجان زده که تحت تاثیر برنامه های اینترنتی به خیابان آمدند، تصریح کرد: با تفهیم اشتباه و هدایت این افراد باید به دنبال جذب حداکثری جوانان و نوجوانان باشیم.

امام جمعه فردوس به قاطعیت رهبری نسبت به معاندین اشاره و افزود: منافقین، تجزیه طلبها و بقای رژیم پهلوی که در حوادث اخیر اموال عمومی و خصوصی مردم را تخریب و ضربه به امنیت کشور زدند باید مجازات و محاکمه شوند.

امام جمعه فردوس با اشاره به بی تفاوتی رهبر معظم انقلاب نسبت به موضع گیری برخی از چهره های ورزشی و هنری در حوادث اخیر، بیان کرد: همچنین بعضی از خواص که همان ابتدای کار بدون تحقق اظهارنظر و بیانیه دادند حالا که فهمیدند باید برای جبران اشتباه خود با صراحت اعلام کنند که با برنامه های دشمنان خارجی مخالف هستند.

انتهای پیام/۱۰