نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی:

رد کلیات بودجه با درنظر گرفتن منافع مردم صورت گرفت/ رفتار دولت درقبال مجلس عجیب بود

دهمرده با بیان اینکه رد کلیات بودجه با درنظر گرفتن منافع مردم صورت گرفت، گفت: رفتار دولت درقبال مجلس عجیب بود.

به گزارش خاورستان، حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به رد کلیات لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ در صحن علنی مجلس گفت: رفتار دولت در قبال عملکرد مجلس در ارتباط با موضوع لایحه بودجه ۱۴۰۰ رفتار منطقی و عاقلانه ای نیست.
وی افزود: دولت باید تعامل با مجلس را که در رابطه با لایحه بودجه و چه در موارد دیگر در دستور کار خود قرار دهد و از رفتارهای غیرمنطقی در این زمینه پرهیز کند.
نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ما رفتار غیرمنطقی و غیرعقلانی دولت در قبال مجلس به ویژه در بحث لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ را جدی نمی‌گیریم و امیدواریم که دولت این رفتار خود را اصلاح کند.
دهمرده خاطرنشان کرد: امیدواریم در دولت عقلانیتی وجود داشته باشند که به فکر اصلاح این رویه‌ها باشند و منافع مردم را در امورات اجرایی و از جمله مسائل مربوط به بودجه کشور مدنظر قرار دهند.
وی افزود: ما در مجلس اولویت مان مصالح و منافع مردم است و رد کلیات لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ نیز بر همین اساس صورت گرفت.
نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: رفتار دولت در قبال مجلس در ارتباط با لایحه بودجه سال ۱۴۰۰، عجیب بود ولی ما این دهن‌کجی و این رفتار غیر منطقی دولت را همانطور که گفتم جدی نمی‌گیریم و امیدواریم که این رفتار اصلاح شود.
نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در مجلس کسانی هستند که به دور از زنده بادها و مرده بادها به دنبال تأمین منافع مردم هستند و مصالح کشور و نظام اولویت کار آنهاست.
انتهای پیام/۴