رسوایی جنسی شاهزاده انگلیسی در ماجرای رابطه با یک دختر ۱۵ ساله/ تلاش‌های بی‌بی‌سی برای تطهیر خانواده سلطنتی

مرگ مشکوک جفری آپستین میلیاردر نزدیک به ترامپ که از دختران جوان و نوجوان سوءاستفاده جنسی می کرد و از این طریق پول هنگفتی به جیب زده بود، پرونده مشکوکی است که روزانه ابعاد بیشتری از آن فاش می شود.

به گزارش خاورستان، ردپای سه خانواده بزرگ سیاسی جهان در این پرونده از بدو بررسی پرونده جفری آپستین به چشم می خورد، دانلد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، بیل کلینتون رئیس جمهور اسبق آمریکا و شاهزاده اندریو انگلستان از چهره های بزرگ سیاسی جهان هستند که با این جنایتکار که غرق در اتهامات کودک آزاری است رفاقت صمیمانه داشتند و در پارتی‌های فسق و فجور وی حضور داشته‌اند.
این پرونده تا کنون بیش از ۳۰۰ قربانی داشته است و هر ماه نیز به تعداد آن افزوده می‌شود، همه دختران قربانی این پرونده شاهد حضور ترامپ، کلینتون و شاهزاده آندریو بوده‌اند و بسیاری از این قربانیان نیز مورد اذیت و آزار جنسی این سه چهره سیاسی قرار گرفته اند.
برخی از این قربانیان شجاعت بیشتری به خرج داده و در دادگاه علیه این چهره‌های سیاسی شکایت ثبت کرده‌اند ولی بی عدالتی حاکم در غرب بخصوص آمریکا مانع احضار این چهره‌های سیاسی به دادگاه شده است. رسانه‌های غربی نیز در این میان نقش بشردوستی را ایفا نمی‌کنند و به مصاحبه اختصاصی با متهمان اصلی این پرونده بسند کرده اند که در این مصاحبه‌ها متهمان سوء استفاده جنسی از این دختران فرصتی پیدا می‌کنند تا این اتهامات را را تکذیب کنند.
برگزاری چنین مصاحبه‌هایی گویای نقش رسانه در اتهام زدایی از این سیاستمداران است، شبکه تلویزیونی انگلیسی بی‌بی‌سی با برگزاری یکی از این مصاحبه‌ها با شاهزاده آندریو انگلستان که ردپای او نیز در این پرونده به وضوح دیده میشود تلاش کرد تا چهره خانواده سلطنتی انگلستان را از این رسوایی پاک کند.
در این مصاحبه شاهزاده آندریو اذیت و آزار جنسی دختران نوجوان توسط خود را تکذیب کرد ولی نتوانست رفاقت صمیمانه خود با متهم اصلی این پرونده یعنی جفری آپستین را تکذیب کند.
اما پیگیری‌های شجاعانه یکی از دختران قربانی این پرونده در دادگاه فدرال آمریکا ادعاهای شاهزاده آندریو انگلستان را زیرسئوال برده است. این دختر شجاع که “جین دو” نام دارد در زمانیکه قربانی هوسرانی‌های جفری آپستین و رفقای سیاسی وی شده است تنها ۱۵ سال داشته است، جین دو که هم اکنون ۳۱ سال سن دارد شهادت داده است که شاهزاده آندرو را در پارتی‌های جفری آپستین بارها دیده است و همچنین افزوده است که این شاهزاده انگلیسی از وی سوءاستفاده جنسی کرده است.
وکیل جین دو در دادگاه فدرال آمریکا خواستار محاکمه شاهزاده آندرو شده است و از اف بی آی پلیس تحقیقات آمریکا خواست تا برای آغاز تحقیقات پرونده اتهامات شاهزاده آندرو وارد میدان شود و این شاهزاده انگلیسی را برای بازجویی و تحقیقات به آمریکا فرا بخواند و در مورد اتهامات سوءاستفاده جنسی دختران نوجوان زیر سن قانونی و رفاقت نزدیک با جفری آپستین پاسخگو باشد.
جفری آپستین در زمانیکه پرونده‌اش در دادگاه فدرال آمریکا جاری بود در زندانی در نیویورک تحت بازداشت قرارداشت که در تاریخ ۱۰ آگوست سال جاری میلادی جسد وی در زندان در حالی کشف شد که شباهت به خودکشی داشت ولی تحقیقات پزشک قانونی خلاف این موضوع را ثابت کرد علت مرگ وی را قتل اعلام کرده است، سه خانواده سیاسی ترامپ، کلینتون و خانواده سلطنتی انگلستان به مشارکت در قتل جفری آپستین مشکوک هستند.
انتهای پیام/ ۱۳۲/ ۶۶/
راه دانا