مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی خبر داد

رضایت مندی غرفه داران از نمایشگاه صنایع دستی/ ۳۰ میلیون ریال فروش در یک روز

سلم‌آبادی گفت: برخی از غرفه داران کمیته تنها در یک روز بیش از 30 میلیون ریال فروش داشته اند که نشان از استقبال بالای مردم از صنایع دستی دارد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، رضا سلم آبادی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی در حاشیه چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی خراسان جنوبی، در جمع خبرنگاران، بیان کرد: اشتغالزایی از مهم ترین فعالیت های کمیته امداد بوده که باعث عزت نفس مددجویان می شود.
وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه بیان کرد: ۴۰ غرفه از کمیته امداد در رشته های مختلف صنایع دستی در این نمایشگاه حضور دارند.
سلم آبادی با بیان اینکه بر اساس بررسی های انجام شده، غرفه داران نسبت به دیگر نمایشگاه ها رضایت زیادی داشتند، اظهار کرد: سطح کمی و کیفی نمایشگاه بسیار مطلوب بوده و بازار فروش خوبی را برای هنرمندان رقم زده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی بیان کرد: برخی از غرفه داران کمیته تنها در یک روز بیش از ۳۰ میلیون ریال فروش داشته اند که نشان از استقبال بالای مردم از صنایع دستی دارد.
وی با بیان اینکه خوشبختانه به کیفی سازی عرضه محصولات در نمایشگاه توجه خوبی شده است، گفت: اگر اینگونه از نمایشگاه ها به صورت فصلی و مستمر برگزار شود، بازار فروش صنعتگران و هنرمندان فراهم می شود.
سلم آبادی با اشاره به اعتبارات اشتغال سال جاری بیان کرد: در سال جاری منابع اشتغال نسبت به سال گذشته سه برابر افزایش یافته است.
وی با بیان اینکه اعتبارات اشتغال سال گذشته ۵۲ میلیارد تومان بوده که امسال به ۱۵۷ میلیارد تومان افزایش یافته است، افزود: همچنین سرانه پرداختی تسهیلات سال گذشته ۲۰ میلیون تومان بوده که امسال به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافته است.
انتهای پیام/ ۱۳۲