رفع توقیف ۳۸۴موتورسیکلت در خراسان جنوبی/شهروندان برای ترخیص موتورسیکلت‌ها مراجعه کنند

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از رفع توقیف ۳۸۴ موتورسیکلت در استان خبر داد و گفت:طرح آزادسازی موتورسیکلت‌ها توسط فرماندهی ناجا و تدابیر ریاست پلیس راهور ابلاغ شده و از ۱۸ آبان ماه جاری نیز در استان اجرا شده است

به گزارش خاورستان،سردار ناصر فرشید ظهر امروز در بازدید از موتورسیکلت‌های توقیف شده در مرکز استان خراسان جوبی اظهار داشت: در راستای رفاه حال مردم و کمک کردن به شهروندان طرح آزادسازی موتورسیکلت‌ها اجرا شده است‌.
وی گفت: این طرح توسط فرماندهی ناجا و تدابیر ریاست پلیس راهور ابلاغ شده و از ۱۸ آبان ماه جاری نیز در استان به اجرا درآمده که تا ۱۸ دی ماه جاری ادامه دارد.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با بیان اینکه امتیازات و تخفیفات ویژه در این طرح لحاظ شده است تاکید کرد: شهروندان نسبت به ترخیص موتور سیکلت‌های توقیف شده خود اقدام کنند.
فرشید تصریح کرد: یکی از تخفیفات این طرح، محاسبه قیمت‌ها به نرخ سال ۹۴ است و از ابتدای طرح نیز تاکنون ۳۸۴ دستگاه موتورسیکلت در استان رفع توقیف شده است.
وی ادامه داد: اگر موتورسیکلت شهروندی به دلیل نقص در یکی از مدارک توقیف شده می‌تواند مراجعه کرده و با اخذ تعهد، موتورسیکلت را ترخیص کند.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با بیان اینکه در روزهای گذشته ترخیص موتورسیکلت‌ها بیشتر بوده است خاطرنشان کرد: عدم استفاده از کلاه ایمنی و همراه نداشتن مدارک از بیشترین تخلفات توسط موتورسواران بوده است.
فرشید با بیان اینکه با تکرار تخلف توسط موتورسوارانی که تعهد دادند با آنها برخورد می‌شود افزود: شهروندان می‌توانند برای شرایط ترخیص و در صورت داشتن سوال و ابهام به سایت راهور ۱۲۰ مراجعه و به موقع اقدام کنند.
وی بیان کرد: متاسفانه علیرغم کاهش فوتی‌ها اما در سال جاری ۲۰ نفر از هم استانی‌ها بر اثر تصادفات فوت کردند که علت بیشتر این تصادفات نیز سرعت و سبقت غیرمجاز و صحبت کردن با تلفن همراه بوده است.
انتهای پیام /۳