بسته خبر ورزشی

رقابت های بسکتبال لیگ دسته دو بانوان کشور در بیرجند/ دعوت از بازیکن فوتسالیست فردوسی به اردوی ملی

در بسته خبر ورزشی خاورستان خبرهای متنوعی از میزبانی خراسان جنوبی از بانوان بسکتبالیست، دعوت به اردوی تیم ملی فوتسال، همایش پیاده روی، شناگران ماهر کارمند، فوتسالیست‌های روحانی در جشنواره فرهنگی ورزشی بسیج و قهرمان رقابت‌های داژبال وجود دارد.

به گزارش خاورستان دور رفت گروه D مسابقات بسکتبال لیگ دسته دو بانوان کشور به میزبانی شهرستان بیرجند در سالن راه و شهرسازی بیرجند در حال برگزاری است.

بر اساس این گزارش در این رقابتها که تا ۲۱ بهمن ادامه دارد پنج تیم مهرسان تهران، هیئت بسکتبال مشهد، خانه بسکتبال نهاوند، آکادمی آوا، راه و شهرسازی بیرجند با یکدیگر رقابت می‌کنند.

دعوت فوتسالیست فردوسی به اردوی تیم ملی

صادق ثریا مقدم بازیکن تیم فوتسال فردوس به اردوی تیم ملی دعوت شد.

به گزارش خاورستان از سوی علی صانعی سرمربی تیم ملی فوتسال جوانان جمهوری اسلامی ایران ، صادق ثریا مقدم بازیکن تیم فوتسال منتخب جوانان خراسان جنوبی و باشگاه بازرگانی شاهان فردوس به اردوی آمادگی تیم ملی جوانان جمهوری اسلامی ایران دعوت شد.

بر اساس این گزارش صادق ثریا مقدم که به همراه تیم منتخب جوانان استان در اولین المپیاد استعدادیابی تیم ملی جوانان شرکت کرده بود از امروز در سومین اردوی آمادگی تیم ملی در مرکز ملی فوتبال ایران حضور خواهد داشت.

امروز همایش پیاده‌روی در بیرجند

 

امروز همایش پیاده روی خانوادگی در بیرجند برگزار می شود.

به گزارش خاورستان همزمان با هفتمین روز از دهه فجر همایش پیاده روی خانوادگی و ورزش صبحگاهی ابتدای ورودی بند دره ساعت ۸ برگزار می شود.

شناگران ماهر کارمند

رقابت های شنای کارکنان دستگاه‌های اجرایی خراسان جنوبی در بخش بانوان با معرفی برترین ها به پایان رسید.

به گزارش خاورستان مسابقات شنای بانوان کارکنان دستگاه‌های اجرایی به میزبانی استخر رضوی نژاد در ۶ رده سنی و در یک ماده (شنا آزاد)با حضور ۳۳ شرکت کننده برگزار شد.

بر اساس این گزارش نیلوفر مرکی از علوم پزشکی،فاطمه خسروی از آموزش و پرورش،سمانه بنی اسدی از آموزش و پرورش،مریم زبان از اداره کل ورزش جوانان، بی بی مریم حسینی از آموزش و پرورش و شعله قلاسی از دانشگاه بیرجند مقام اول در رده های مختلف سنی این دوره از مسابقات را به ست آوردند.

فوتسالیست‌های روحانی در جشنواره فرهنگی ورزشی بسیج

تیم فوتسال روحانیون و طلاب خراسان جنوبی در جشنواره فرهنگی ورزشی بسیج روحانیون و طلاب حضور دارد.

به گزارش خاورستان تیم فوتسال روحانیون و طلاب در روز اول این رقابت‌ها در بازی اول نتیجه را ۴ بر ۱ به تیم استان کردستان واگذار کرد و در بازی دوم در تیم لرستان با نتیجه ۲ بر ۱ مغلوب کرد.

بر اساس این گزارش این جشنواره به مناسبت دهه فجر به میزبانی بسیج روحانیون استان مازندران برگزار شد.

قهرمان رقابت های داژبال

تیم اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در رقابت های داژبال کارکنان دستگاه‌های اجرایی قهرمان شد.

به گزارش خاورستان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر ، مسابقات داژبال بانوان کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان با حضور ۹ تیم در دو گروه با انجام ۲۰ بازی برگزار و تیم های برتر معرفی شدند.

بر اساس این گزارش بدین ترتیب تیم های اداره کل ورزش و جوانان مقام اول، اداره کل امور مالیاتی مقام دوم و دانشگاه علوم پزشکی مقام سوم را از آن خود کرد.