رقابت های ورزشی کارمندان به ایستگاه پایانی رسید

مسابقات ورزشی کارکنان دستگاه های اجرایی استان به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و با عنوان جام سردار دل ها با شناخت برترین ها به کار خود پایان داد .

به گزارش خاورستان، حسن عزیزی مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در این خصوص گفت : دراین مسابقات که در ۶۰‌روز متوالی برگزار شد ۴۰ دستگاه اجرایی مشارکت و بیش از ۱۶۰۰ ورزشکار حضور داشتند.

به گفته وی ۱۸۰ مربی و سرپرست ، ۱۵۰ داور در ۹ رشته ورزشی آمادگی جسمانی ، بدمینتون ، تنیس روی میز ، دارت ، طناب کشی ، والیبال ، گلف و شنا در دو بخش بانوان و آقایان و فوتسال در بخش آقایان بایکدیگر رقابت کردند.

عزیزی با اشاره به این که این رقابت ها به عنوان بزرگترین رویداد ورزشی استان از زمان همه گیری ویروس کرونا و با حضور پر شور ورزشکاران برگزار شد افزود: در رشته بدمینتون بخش بانوان اداره کل آموزش و پرورش، و در بخش آقایان دانشگاه آزاد اسلامی قهرمان شدند.

وی گفت: در رشته تنیس روی میز و دارت در دو بخش بانوان و آقایان ورزشکاران اداره کل آموزش و پرورش در جایگاه اول ایستادند و در رشته طناب کشی بانوان اداره کل آموزش و پرورش و آقایان اداره کل راه و شهرسازی مدال طلا را از آن خود کردند.

به گفته وی بانوان والیبالیست آموزش و پرورش و آقایان والیبالیست دانشگاه علوم پزشکی در جایگاه اول ایستادند و در فوتسال هم آموزش و پرورش ها اول شدند و در گلف بانوان و آقایان اداره کل ورزش و جوانان قهرمان شدند.

وی افزود : آیین اختتامیه و مراسم تجلیل از مقام آوران استانی روز پنجشنبه ۷ بهمن ماه سال جاری ساعت ۸:۳۰ صبح در سالن قلم چی برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/۳