بسته خبر ورزشی

رقابت ۱۰ تیم در لیگ دسته اول فوتبال خراسان جنوبی /حضور در اردوی تیم ملی نوجوانان کشور

در بسته خبر ورزشی امروز خاورستان خبرهای متنوعی از رقابت های لیگ دسته اول فوتبال خراسان جنوبی ، حضور نوجوان سرایانی در اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان کشور ، رقابت های دارت و سپک تاکرا و فوتسال کارکنان دامپزشکی استان وجود دارد.

بسکابادی مسئول کمیته مسابقات هیئت فوتبال خراسان جنوبی به خبرنگار خاورستان گفت : رقابت های لیگ دسته اول فوتبال خراسان جنوبی با حضور ۱۰ تیم در دو گروه ۵ تیمی در حال برگزاری است.

وی با اشاره به این هفته سوم این رقابت ها به پایان رسیده است افزود:توفان سرایان، طلای سرخ قاین، جاویدان بیرجند، بادامک قاین و تالار صدرا نهبندان در گروه یک و دهیاری بارنجگان، سپاهان بیرجند، شاهین فردوس، باطری زمانی طبس و امیدوران پیراکان نهبندان در گروه دوم این رقابت ها حضور دارند.

 

حضور در اردوی تیم ملی نوجوانان کشور

 

فوتبالیست سرایانی در اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال نوجوانان کشور حضور داشت.

 

به گزارش خاورستان ابوالفضل رحیمی، بازیکن تیم فوتبال باشگاه توفان سرایان در سومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی زیر ۱۴ سال کشور حضور یافت.

 

بر اساس این گزارش این اردو، در تاریخ ۱۴ لغایت ۱۶ شهریور ماه جاری به میزبانی شهرستان مشهد برگزار شد.

 

قهرمان سپک تاکرا سرایان

 

به گزارش خاورستان مسابقات سپک تاکرا بانوان گرامیداشت سالروز قیام خونین ۱۷ شهریور توسط هیات انجمن های ورزشی زیرکوه به میزبانی شهر حاجی آباد و با شرکت ۸ تیم از سطح شهرستان برگزار شد.

در این دوره از رقابت ها تیم سپک تاکرای شهید حججی موفق شد عنوان قهرمانی را از آن خود کند و تیم های شهید غلامی بمرود و شهید همدانی به ترتیب مقام های دوم و سوم را بدست آوردند.

 

این گزارش حاکی است فاطمه صادقی بمرود داوری مسابقات و خانم زهرا صادقی بمرود مسئولیت برگزاری این رقابت ها را بر عهده داشتند.

 

برترین دارترهای بیرجندی

برترین های مسابقات دارت شهرستان بیرجند معرفی شدند.

 

علیزاده رئیس هیئت انجمن های ورزشی خراسان جنوبی به خبرنگار خاورستان گفت: مسابقات دارت شهرستان بیرجند به مناسبت گرامیداشت شهدای هفده شهریور ماه در سالن دارت دکتر گنجی شهرستان بیرجند برگزار شد که در پایان جواد زیدری قهرمان، مهدی خادم نایب قهرمان واحسان جویبان و عدنان خسروی به صورت مشترک سوم شدند.

به گفته وی مسولیت برگزاری این مسابقات را مجتبی فروتن مقدم بر عهده داشت.

 

قهرمان فوتسال دامپزشکی

مسابقات فوتسال کارکنان دامپزشکی خراسان جنوبی با قهرمانی تیم نظام پزشکی به پایان رسید.

به گزارش خاورستان در این رقابت ها که ۸ تیم حصوررداشتند در گروه با یکدیگر رقابت کردند .

بر اساس این گزارش در این رقابت ها که به میزبانی نظام دامپزشکی استان بود تیم نظام دامپزشکی خراسان جنوبی قهرمان، تیم اداره کل دامپزشکی نایب قهرمان و تیم شبکه دامپزشکی فردوس سوم شد‌ و  تیم دامپزشکی طبس هم کاپ اخلاق مسابقات و اصغر معمارباشی بازیکن تیم دامپزشکی فردوس مقام آقای گل مسابقات را از آن خود کرد.