رقابت ۵۲۰ داوطلب برای انتخابات شورا‌های شهر

دبیر اجرایی هیات عالی نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی استان گفت: ۵۲۰ نامزد ششمین دوره انتخابات شورا‌های اسلامی شهر خراسان جنوبی، برای شرکت در این عرصه تایید صلاحیت شدند.

به گزارش خبرنگار خاورستان،غلامرضا حسین پور دبیر اجرایی هیات عالی نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی استان گفت: برای این انتخابات ۶۲۳ نفر برای ۳۱ شهر استان ثبت نام کردند که ۶۶ نفر آنان توسط هیات‌های اجرایی و نظارت رد صلاحیت شدند.
حسین پور افزود: در مدت تعیین شده برای شکایت به رد صلاحیتها، ۵۷ داوطلب شکایت کردند که با رسیدگی به این اعتراضها، در مرحله اول ۱۴ نفر در هیات عالی نظارت استان و ۴ نفر در هیات مرکز نظارت کشور تایید شدند که در مجموع ۵۲۰ نفر تایید صلاحیت شدند.
حسین پور در خصوص داوطلبان انتخابات شورای‌های روستا هم گفت: ۱۴۷ داوطلب ردصلاحیت شده تا ساعت ۲۴ امشب فرصت اعتراض خود را به دبیرخانه هیات عالی نظارت استان در خیابان سجاد شهر، مجتمع ایثار ارائه کنند و نتیجه آن هم تا روز چهارشنبه اعلام خواهد شد.
وی افزود: ۵ هزار و ۳۹۱ نفر در استان برای انتخابات شورای روستا‌ها ثبت نام کردند که از این تعداد تاکنون ۵ هزار و ۱۱۷ نفر تایید صلاحیت شدند.
وی گفت: تبلیغات رسمی نامزد‌های این انتخابات از پنج شنبه ۲۰ خرداد به مدت هفت روز شروع میشود.
انتهای پیام /۳