رهایی از طناب دار با وساطت خدام رضوی در سربیشه

فردی که به جرم قتل به قصاص محکوم شده بود با وساطت خدام رضوی در سربیشه از مجازات قصاص رهایی یافت.

به گزارش خاورستان، همزمان با سالروز میلاد با سعادت امام رضا (ع) دو نفر از زندانیان شهرستان سربیشه در خراسان جنوبی که به جرم قتل به قصاص محکوم شده بودند خدام رضوی برای وساطت آزادی آنها با خانواده مقتول دیدار کردند.
خدام امام رضا (ع) به درخواست قاتلین برای جلب رضایت از خانواده مقتول پادرمیانی کردند و خوشبختانه با دیدار خادمان امام رئوف با دختر، عمو و پسرعموی مقتول و بیان گوشه‌ای از سیره امام رضا (ع) و تاثیر بخشش در زندگی انسان خانواده مقتول حاضر به رضایت یکی از زندانیان شدند.
به یاری خداوند و عنایت امام هشتم و رضایت خانواده مقتول که از طرف خدام حضرت حاصل شد، زندانی «م ک» که بارها ابراز ندامت و پشیمانی کرده بود بخشیده شد و پس از دوران هشت سال زندان آزاد می شود.
اما دختر مقتول که با دیدن پرچم سبز حرم رضوی منقلب شده بود در ادامه حاضر به رضایت برای قاتل «ع ک» نشد و بیان کرد این بخشش به رفتارهای آینده خود قاتل و ابراز پشیمانی وی بستگی دارد که تاکنون حتی نه تنها یکبار ابراز پشیمانی نکرده بلکه تهدید و حرکات خلاف شرع انجام داده است.
خادمان حرم رضوی که بدون اطلاع قبلی با دختر مقتول دیدار کردند از وی بابت بخشش یکی از زندانیان تشکر کردند و ابراز امیدواری کردند تا دیگر زندانی نیز پشیمان شده و جبران کننده کارهای گذشته خود باشد.
گفتنی است؛ این حادثه تلخ به صورت طایفه ای در استان دیگری رخ داده و قاتل و مقتول با هم فامیل بودند و هم اکنون زندانیان در زندان زاهدان هستند.
انتهای پیام /۳