عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

روحانی می‌خواهد در روند رسیدگی به تخلفات سیف مانع ایجاد کند/ سیف گفته بود من دستورات روحانی را اجرا کردم!

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی می‌گوید انتصاب سیف به سمت مشاورت پولی و بانکی رئیس‌جمهور به دلیل جلوگیری از رسیدگی به تخلفات وی صورت گرفته است.

به گزارش خاورستان، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و برخوار در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون برنامه و بودجه، در گفت‌وگویی در پاسخ به پرسشی درباره انتصاب سیف به سمت مشاور پولی و بانکی رئیس‌جمهور گفت: به نظر من این انتصاب به منظور ایجاد مانع بر سر راه رسیدگی به کوتاهی‌ها و تخلفات آقای سیف صورت گرفته است.
حاجی دلیگانی با انتقاد از اقدام رئیس‌جمهور برای انتصاب سیف به سمت مشاورت بار دیگر تأکید کرد: آقای رئیس‌جمهور با این انتصاب می‌خواهد برای ادامه تحقیقات درباره عملکرد آقاب سیف مانع ایجاد کند.
وی افزود: آقای سیف در پاسخ به برخی از سوالات و انتقاداتی که درباره اشتباهات و فجایع رخ‌داده در بانک مرکزی از ایشان شده بود، گفته بود من دستورات آقای روحانی را اجرا کرده‌ام و این مسأله با انتصاب سیف و پاسخگویی وی به قوه قضائیه بی‌ارتباط نیست.
بخش اصلی گفتگو با حاجی دلیگانی درباره قانون منع بکارگیری بازنشستگان و سهم تبلیغات روانی در نابسامانی‌های اقتصادی کشور به زودی منتشر خواهد شد.
انتهای پیام/۴
دانا