نقوی‌حسینی در تذکر شفاهی:

روحانی و ظریف نسبت به یاوه‌گویی‌های جان کری و آمریکایی‌ها پاسخ دهند

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه اگر نسبت به برجام حرفی نمی‌زنند لااقل نسبت به یاوه‌گویی‌های جان‌کری و مقامات آمریکایی پاسخ دهند.

به گزارش خاورستان به نقل از تسنیم، سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی عصر امروز بهارستان‌نشینان در تذکر شفاهی ضمن تبریک به‌مناسبت ایام ماه مبارک رجب، گفت: به وزارت‌ آموزش و پرورش درباره حق‌الزحمه معلمان حق‌التدریس و ثابت تذکر می‌دهم.
وی افزود: معلمان حق‌التدریس آموزش و پرورش متأسفانه از اول مهرماه تاکنون نزدیک به ۷ ماه است که حق‌الزحمه‌شان را دریافت نکرده‌اند.
نقوی‌حسینی ادامه داد: وزارت آموزش و پرورش متأسفانه در این زمینه اقدامی نکرده و من پیام همه معلمان حق‌التدریس را می‌رسانم و به وزیر آموزش و پرورش تذکر می‌دهم که نسبت به پرداخت حق‌الزحمه معلمان حق‌التدریسی اقدام کند و بدهی ۷ماهه‌شان را بدون تبلیغات در صدا و سیما پرداخت کند.
نماینده ورامین در بخش دیگری از سخنانش در تذکری به وزیر امور خارجه و رئیس جمهور گفت: به وزیر خارجه و رئیس جمهور نسبت به نحوه اجرای برجام تذکر می‌دهم؛ ما تعهداتمان را نقد انجام دادیم و مطابق گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به شورای امنیت و شورای حکام، جمهوری اسلامی ایران فراتر از تعهداتش عمل کرده است.
وی تأکید کرد: ما وعده‌های نقد را عمل کردیم اما دشمن وعده‌های نسیه‌اش را عمل نمی‌کند، این روند به‌نفع منافع ملی کشور نیست و انتظار این است که رئیس جمهور و وزیر خارجه اگر نسبت به برجام حرفی نمی‌زنند لااقل نسبت به یاوه‌گویی‌های جان کری و مقامات آمریکایی پاسخ دهند.
نقوی‌حسینی در ادامه اظهار داشت: به دولت نسبت به معطل‌ماندن پروژه‌های عمرانی تذکر می‌دهم و انتظار داریم که دولت در سال جاری این پروژه‌ها را فعال کند.
نماینده ورامین در پایان خاطرنشان کرد: بحران بیکاری امروز معضل بزرگی است و واقعاً بیکاری خانواده‌ها را اذیت می‌کند، ما منتظر برنامه‌های دولت برای رفع بحران بیکاری هستیم.
انتهای پیام/*