به مناسبت دهه امامت و ولایت انجام شد

رونمایی از سه کتاب حوزه دفاع مقدس در خراسان‌جنوبی

همزمان با عید سعید غدیر خم در محل بوستان شهدای گمنام خیابان پاسداران بیرجند از سه کتاب حوزه دفاع مقدس به مناسبت دهه امامت و ولایت در خراسان جنوبی رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، شب گذشته همزمان با عید سعید غدیر خم در محل بوستان شهدای گمنام خیابان پاسداران بیرجند از سه کتاب حوزه دفاع مقدس به مناسبت دهه امامت و ولایت در خراسان جنوبی رونمایی شد.
غلامرضا فلاحی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی در این مراسم، اظهار کرد: با توجه به اهمیت فضای مجازی از۲ کتاب صوتی و یک کتاب مکتوب رونمایی شد که به زودی در فضای مجازی و به صورت عمومی منتشر و توزیع می‌شود.
وی افزود: کتاب صوتی بانو در ارتباط با شهیده طوبی تاجریزی از شهدای حج است که به قلم زهره محمدی و گویندگی عفت کارگر تهیه شده و به زودی در فضای مجازی منتشر می‌شود.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی بیان کرد: کتاب خداحافظ فرمانده گزیده‌ای از خاطرات شهید حسن جهانیان است که به قلم راضیه کریمی و زهرا جعفری تالیف شده است.
فلاحی بیان کرد: کتاب صوتی فرشته‌های ساختمان چهار طبقه از جمله کتاب‌های مجازی حوزه کودک و نوجوان است که به قلم عبدالرضا صمدی و گویندگی عفت کارگر تهیه و تنظیم شده است.
در این آیین به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار از ۱۰ خبرنگار حوزه دفاع مقدس خراسان‌جنوبی تجلیل شد.
انتهای پیام/۱۲۷