رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دیهوک:

رویه آسفالت محور دیهوک راور بهسازی شد

کیانپور گفت: رویه آسفالت محور دیهوک – راور به منظور حفظ و نگهداری محور و سطح سرویس مناسب جهت استفاده کاربران جاده‌ای بهسازی شد.

به گزارش خاورستان، به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی مهدی کیانپور رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دیهوک در خصوص اجرای عملیات روکش ماسه آسفالت رگلاژی محورهای حوزه استحفاظی بخش دیهوک گفت: این عملیات به منظور حفظ و نگهداری محور و سطح سرویس مناسب جهت استفاده کاربران جاده‌ای صورت می‌گیرد.
وی افزود: با توجه به شرایط تخصیص اعتبار در حال حاضر یکی از راهکارهای مناسب در جهت حفظ و نگهداری محور دیهوک – راور استفاده از روكش ماسه آسفالت رگلاژی است و با تأمین اعتبار لازم نسبت به روكش آسفالت اصلی اقدام خواهد شد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دیهوک بیان کرد: این روکش ماسه آسفالت رگلاژی، به صورت مشترک با همکاری پیمانکار اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بخش دیهوک و با تشكيل يك اكيپ ۱۲ نفره نيروی انسانی و ۸دستگاه ماشين آلات سبک و سنگين و به طول ۱۵ کیلومتر به منظور رگلاژ و ترمیم سطح رویه آسفالت در قسمت‌هایی که بیشترین تخریب را داشته، بكارگيری و انجام شده است و باتوجه به ناهمواری و ترک‌های زیاد سطح آسفالت موجود برای ادامه اجرای روکش مذکور نیز به طول ۵ کیلومتر نسبت به حمل مصالح آسفالتی و تهیه آسفالت سرد مورد نیاز، برنامه ریزی لازم صورت گرفته و در حال انجام است.
کیانپور عنوان کرد: عمليات راهداری جاری توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دیهوک بطور مستمر در طول سال انجام می‌شود و هرسال با ابلاغ اعتبار از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قسمتهايی از محورهای حوزه استحفاظی بصورت امانی در دستور كار این اداره جهت تعمير و مرمت قرار می‌گیرد.
انتهای پیام/۱۲۷