معاون وزیر میراث فرهنگی:

رویکرد وزارت میراث فرهنگی و گردشگری بر حوزه اشتغالزایی متمرکز است

واحدی گفت: با توجه به قابلیت‌های کشور و به تبع آن در استان خراسان جنوبی رویکرد وزارت میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سال جاری با توجه به شعار سال، بحث اشتغالزایی است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، جواد واحدی معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: تغییر خوبی در حوزه مدیریتی میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان ایجاد شده است.

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشورگفت: توجه به این حوزه می‌تواند در تحقق فرمان مقام معظم رهبری در راستای تأکید برای استفاده از این حوزه برای اشتغالزایی مؤثر باشد.

وی با اشاره به اینکه در دولت آقای رئیسی و با حضور آقای ضرغامی در حوزه میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری توفیقاتی حاصل شده، تصریح کرد: حوزه میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در واقع صنعت اقتصادی کشور در تولید ثروت بوده و در ایجاد اشتغال که مقام معظم رهبری به آن تأکید کرده‌اند بسیار حائز اهمیت است.

واحدی ادامه داد: با توجه به قابلیت‌های کشور و به تبع آن در این استان رویکرد وزارت میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سال جاری با توجه به شعار سال، بحث اشتغالزایی است.

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشور خاطر نشان کرد: استان خراسان جنوبی در حوزه میراث نیز از غنی‌ترین حوزه‌های شرق کشور بوده و در بحث گردشگری با داشتن جاذبه کویر می‌تواند در این حوزه بسیار اهمیت داشته باشد.

وی افزود: امیدواریم با همکاری و هماهنگی بتوانیم شاهد رونق گردشگری و صنایع دستی در خراسان جنوبی باشیم.

انتهای پیام/۱۰