معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

رژیم صهیونیستی توان تغییر اوضاع به نفع خود را ندارد/ شهید سلیمانی سنگ فلسطینی ها را به موشک تبدیل کرد

معاون سیاسی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه شهید سلیمانی سنگ فلسطینی ها را به موشک تبدیل کرد، گفت: رژیم صهیونیستی به هیچ وجه توانایی تغییر دادن اوضاع به نفع خود را نداشته و بر اساس شواهد روند رسیدن صهیونیست‌ها به پایان، یک روند پرشتاب است.

به گزارش خاورستان، سردار یدالله جوانی در گفت‌وگو با قم‌فردا، با اشاره به تحولات اخیر در سرزمین فلسطین، اظهار داشت: اتفاقات اخیری که در نوارغزه و سرزمین های اشغالی در حال رخ دادن است از لحاظ بزرگی نمونه مشابه ای ندارد.
وی ادامه داد: امروز رژیم صهیونیستی غافلگیر شده و در محاصره‌ کامل جبهه‌ی مقاومت قرار گرفته است.
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به این که تحولات کنونی دارای مختصاتی منحصر به فرد است، گفت: رژیم صهیونیستی هم از درون سرزمین‌های اشغالی و هم از طریق افکار عمومی ملت‌های جهان تحت فشار و محاصره قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: اتفاقات روز‌های گذشته در سرزمین‌های اشغالی توان مقاومت را در مقابله با قدرت نظامی صهیونیست‌ها و آشکار سازی نقص سیستم دفاعی رژیم صهیونیستی به خوبی به نمایش گذاشته است.
رژیم صهیونیستی توان تغییر اوضاع به نفع خود را ندارد
سردار جوانی با اشاره به این که رژیم صهیونیستی فلسفه وجودی خود را کاملا از دست داده و اوضاع کاملا به نفع فلسطین و مقاومت تغییر کرده است، خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی به هیچ وجه توانایی تغییر دادن اوضاع به نفع خود را نداشته و بر اساس شواهد روند رسیدن صهیونیست‌ها به پایان، یک روند پرشتاب است.
وی ابراز داشت: رژیم صهیونیستی با زور سرزمین‌هایی را اشغال کرده که امروزه تحت فشار صاحبان اصلی این سرزمین‌ها قرارگرفته است؛ آینده از آن ملت فلسطین و جبهه‌ی مقاومت است و رژیم صهیونیستی سرنوشتی جز نابودی نخواهد داشت.
این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه امروز دست صاحبان اصلی سرزمین‌های اشغالی پر شده است، افزود: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی سنگ‌های در دست فلسطینی‌ها را به موشک تبدیل کرده است.
وی خاطرنشان کرد: تمام جبهه های مقاومت در لبنان، سوریه، عراق، یمن و هر کشور دیگر با تمام توان از ملت فلسطین حمایت می کند.
بحران و چالش در ابعاد مختلف رژیم صهیونیستی
سردار جوانی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی در ابعاد داخلی سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی دچار بحران و چالش های جدی شده است، عنوان کرد: حامیان همیشگی صهیونیست‌ها مثل انگلیس و آمریکا دچار فرسایش قدرت شده و همدستان این رژیم در منطقه مانند عربستان در دام یمن گرفتار هستند.
تحولات فلسطین خبر از آزادی قدس شریف می دهد
وی تاکید کرد: با اطمینان می‌توان گفت که این تحولات خبر از آینده خوب پیروزی ملت مظلوم فلسطین بر دشمنان خود، رهایی سرزمین‌های اشغالی از دشمنان بیگانه و آزاد شدن قدس شریف خواهند داد.
انتهای پیام/۴