امام جمعه اهل سنت اسدیه:

رژیم صهیونیستی زبان منطق و گفت‌وگو را نمی‌فهمد

امام جمعه اهل سنت اسدیه گفت:رژیم منحوس صهیونیستی که در میدان گفتگو و منطق هیچ چیز نداشته و کم می آورد مطمئنا مجرم و جنایتکار است و به همین دلیل که منطق را متوجه نمی‌شود بر جرم خود اصرار داشته اصرار بر جرم و جنایت نیز جزو خوی درندگی استکباری او است.

مولوی سید احمد عبدالهی امام جمعه اهل سنت اسدیه در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان،برای دعوت مردم جهت حضور در راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: شرکت در راهپیمایی روز قدس به این دلیل اهمیت دارد که قدس متعلق به همه مسلمانان جهان و مسجد الاقصی نیز مکانی امن برای همه مسلمانان جهان است.
وی افزود:اسرائیل غاصب با غصب کردن فلسطین و مسجد الاقصی به مسلمانان فلسطین ستم می‌کند،در این شرایط وظیفه ما به عنوان مسلمان ایجاب می‌کند که در راهپیمایی روز قدس حضور گسترده ای داشته باشیم.
امام جمعه اهل سنت اسدیه با اشاره به انتقال سفارتخانه آمریکا به بیت المقدس، بیان کرد:این انتقال سفارتخانه آمریکا به بیت المقدس هیچ کمکی در تثبیت رژیم جعلی صهیونیست نمی‌کند و لازم است که مسلمانان حتما به خاطر این اقدام آمریکا و به خاطر حمایت از فلسطینی ها در راهپیمایی روز قدس حضور گسترده و با شکوهی داشته باشند و با حضور خود غیرت و حمیت خود را به نمایش بگذارند.
مولوی عبدالهی عنوان کرد: رژیم منحوس صهیونیستی که در میدان گفت‌وگو و منطق هیچ چیز نداشته و کم می آورد مطمئنا مجرم و جنایتکار است و به همین دلیل که منطق را متوجه نمی‌شود بر جرم خود اصرار داشته اصرار بر جرم و جنایت نیز جزو خوی درندگی استکباری او است.
وی با بیان اینکه متاسفانه هنوز اتحاد و انسجام کامل بین مسلمانان بر علیه اسرائیل به وجود نیامده است،گفت: این عدم ایجاد اتحاد نیز نشان دهنده آن است که هنوز مجامع بین المللی نیز آنگونه که باید و شاید اقدامی نکرده اند اگر چه که در شورای امنیت، آمریکا نتوانست حتی رأی یک کشور را به بر علیه ملت فلسطین به خود اختصاص دهد اما باز هم بیش از این باید مجامع بین الملل برای حمایت از فلسطین اقدام کنند و این عدم اتحاد نشانه بی تفاوتی است.
امام جمعه اهل سنت اسدیه اظهار کرد:جمهوری اسلامی ایران از بدو پیروزی انقلاب اسلامی حمایت از قدس را سرلوحه کار خود قرار داده است و هر ساله مردم روزه دار ایران روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان برای حمایت از قدس و مردم فلسطین در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنند.
مولوی عبدالهی ادامه داد: امسال نیز با توجه به شرایط موجود لازم است ملت شریف ایران بیش از پیش در راهپیمایی روز قدس حضور داشته باشند و حمایت خود از مردم فلسطین و درمقابل خشم،انزجار و نفرت خود را از اسرائیل غاصب اعلام کنند.
وی خاطر نشان کرد: ایران در مجامع بین المللی در راستای دفاع از ملت مظلوم فلسطین باید هر اقدامی را انجام داده و دست از حمایت از ملت مظلوم فلسطین برندارد.
امام جمعه اهل سنت اسدیه گفت: تقاضای من از همه مردم خراسان جنوبی شیعه و سنی این است که فردا در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و حضور شان از سالهای قبل بسیار با شکوه تر باشد؛ ملت ایران و مردم خراسان جنوبی فردا با مشت های گره کرده خود بار دیگر مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و مستکبران خواهند زد.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۱۴/