نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

زیرساخت‌های لازم در خراسان‌جنوبی فراهم شود/ گلایه از همایش‌های تشریفاتی و بی توجهی به اولویت‌های استان

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: خراسان‌جنوبی استانی پهناور است اما دارای عقب ماندگی‌های فراوان بوده و سالانه در جاده‌های استان شاهد تلفات زیادی هستیم، لازم است در سطح کشور زیرساخت‌ها در اختیار مردم و جامعه قرار گرفته و اولویت مسئولان برای رفع مشکلات باشد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند صبح امروز در دیدار با علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: افرادی که در جمعیت هلال احمر کار می‌کنند زمان گرفتاری که خویشاوندان یکدیگر را رها می‌کنند در کنار مردم بوده و به آنها به صورت کارشناسی شده امداد رسانی می‌کند.
وی با بیان اینکه خراسان‌جنوبی استانی پهناور است اما دارای عقب ماندگی‌های فراوان بوده و سالانه در جاده‌های استان شاهد تلفات زیادی هستیم، افزود: لازم است در سطح کشور زیرساخت‌ها در اختیار مردم و جامعه قرار گرفته و اولویت مسئولان برای رفع مشکلات باشد.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی بیان کرد: آگاهی بخشی جامعه از طریق ایجاد بسترهای فرهنگی بسیار مهم است که باید مورد توجه باشد و رانندگان نیز باید با آگاهی از شرایط موجود در راه‌های استان رانندگی کنند.
آیت الله علبادی گفت: تصادفات زخم‌های کهنه زیادی بر چهره استان گذاشته و کاهش تلفات جاده‌ای نیازمند این است که رانندگان و مسئولان به قوانین متعهد باشند.
وی با بیان اینکه رفع مشکلات موجود در جاده ها استان از اولویت‌ها است، اظهار کرد: متاسفانه گاهی شاهد برگزاری همایش‌هایی تشریفاتی برای هیچ خروجی هستیم که گاها متهم به فساد است در حالیکه اولویت‌های استان از جمله جاده‌ها در ته صف برنامه‌ها قرار دارد.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه مردم خراسان‌جنوبی علی‌رغم شرایط بد اقتصادی، در کمک‌های خیر خواهانه پیش قدم هستند، گفت: دستگاه‌های ذیربط مانع بروز اسراف‌ها شوند.
انتهای پیام/۱۲۷