فرمانده نیروی انتظامی:

زیرساخت‌های هوشمندسازی پلیس تا پایان سال تکمیل می‌شود

سردار اشتری گفت: تا پایان سال زیرساخت‌های لازم برای هوشمندسازی پلیس به اتمام می‌رسد که پلیس راهور در اولویت هوشمندسازی قرار دارد.

به گزارش خاورستان، سردار حسین اشتری در مراسم تکریم و معارفه فرماندهان انتظامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه مردم استان پهناور خراسان جنوبی مردمی متدین، ولایی و سختکوش هستند، گفت: مردم این استان با وجود فشار‌های اقتصادی و خشکسالی همیشه در پشتیبانی از نظام و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و حضور در صحنه‌های مختلف پیشتاز هستند.
وی افزود: مردم خراسان جنوبی در انتخابات بیشترین مشارکت را داشته اند و از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون در تمامی مراسم های ملی و مذهبی مردم این استان همواره پشتیبان انقلاب و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بودند.
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه خدمت در این نیرو یک نعمت الهی است و می بایست خدا را بابت این توفیق شکرگزار بود، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با اقداماتی که با همکاری مردم انجام داده قدم های موثری را در تامین نظم و امنیت در سطح جامعه برداشته است.
سردار اشتری، هوشمندسازی را از اولویت‌های پلیس دانست و افزود: امروز پلیس ایران با فناوری و تکنولوژی‌های روز و با استفاده از ظرفیت نخبگان خود هوشمندسازی را در دستور کار قرار داده است.
وی با بیان اینکه تا پایان سال زیر ساخت های لازم جهت هوشمند سازی پلیس به اتمام می رسد، خاطر نشان کرد: نیروهایی همچون پلیس راهور که بیشتر در حال خدمت رسانی به مردم هستند در اولویت هوشمند سازی قرار دارند .
سردار اشتری یادآور شد: از لحاظ به کار گیری تجهیزات نیز آموزش کارکنان و نیروهایی که از تجهیزات و فناوری روز در این خصوص استفاده می کنند در حال انجام است تا بتوانیم تا پایان سال ۱۴۰۰ همه خدماتی را که به مردم ارائه می دهیم با استفاده از فناورهای روز انجام دهیم و البته با سرعت و دقت بیشتر که نتیجه آن امنیت و آرامش بیشتر برای مردم است.
وی با اشاره به فرمایش گهربار مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که فرمودند:”می بایست اقتدار نیروی انتظامی توام با عدالت، رافت و مهربانی و هوشمندانه باشد” خاطر نشان کرد: پلیس خراسان جنوبی در برخورد با کسانی که مخل نظم و امنیت مردم هستند و به حقوق مردم تعدی می کنند با اقتدار برخورد کند و در کنار مردم توام با رافت و مهربانی رفتارکند.
براساس گزارش ‌پایگاه خبری پلیس، سردار اشتری با اشاره به اینکه خراسان جنوبی سومین استان پهناور کشور و دارای بیشترین مرز مشترک با کشور افغانستان است، افزود: در همین راستا با مجاهدت هایی که توسط نیروهای نظامی و انتظامی؛ امنیتی و دستگاه قضائی صورت گرفته این استان جزء امن ترین استان های کشور محسوب می شود.
انتهای پیام/۴