معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد

زینب عباسی برنده اولین جایزه ریاضیات خراسان‌جنوبی

یکه‌خانی گفت: اولین جایزه سالانه ریاضیات استان به دانش آموز زینب عباسی اهدا شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، رضا یکه‌خانی معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان جنوبی صبح امروز در آیین تجلیل از اولین برنده جایزه سالانه ریاضیات خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: این مراسم به مناسبت گرامیداشت ریاضیدان برجسته استان، مرحوم غلامرضا مزیدی با مسئولیت انجمن علمی و آموزشی معلمان ریاضی خراسان جنوبی برگزار شد.
وی، با بیان این که اولین جایزه به دانش آموز پایه هفتم دبیرستان شبانه روزی دوره ی اول متوسطه زهرا مزروعی بیرجند، اهدا شد، تصریح کرد: اهدای جایزه سالانه با هدف کیفیت بخشی به علم ریاضی در مدارس،ترغیب دانش آموزان به درک بهتر ریاضیات و استفاده از این علم برای آموختن دیگر علوم و حل مسائل از امسال در آموزش و پرورش استان اجرا می شود.
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری این مراسم هر سال به نام یکی از معلمین پیشکسوت و شاخص استان، عنوان کرد: در این مراسم علاوه بر دانش آموز از مدیر و دبیر ریاضی دبیرستان زهرا مزروعی نیز تجلیل شد.
یکه خانی با بیان این که رونمایی از از پوستر و تندیس جایزه ریاضیات به عنوان یکی دیگر از برنامه های اجرا شده در این مراسم یاد کرد و افزود: تندیس جایزه ریاضیات با درج نام دانش آموزان افتخار آفرین درس ریاضی استان پس از گذشت سی سال به موزه انجمن معلمان ریاضی آموزش و پرورش خراسان جنوبی اهدا می شود.
انتهای پیام/ ۱۳۲