گزارش؛

سئوال مهمی که با ابتلای یکی از سران فتنه به کرونا بوجود آمد/ سران فتنه را به جای حصر قرنطینه کنید!

ابتلای یکی از سران فتنه و همسرش که در حصر قرار دارند به ویروس کرونا سئوالات بسیاری را در ذهن افکارعمومی درباره نحوه زندگی آنان بوجود آورده است.

به گزارش خاورستان، اصلاح طلبان درباره موضوع حصر سران فتنه آنقدر مظلوم نمایی می کنند گویی که این افراد در بدترین حالت ممکن قرار دارند و هیچ کس حق دیدار آنها را ندارد. این جماعت سیاسی با مبهم بودن موضوع حصر برای عامه مردم از این شیوه برای پیشبرد اهداف سیاسی خود استفاده می کنند.
گاها با انتشار اخبار از حضور این افراد در مکان های تفریحی و درمانی به خوبی دیده می شود که نه تنها سران فتنه تجربه بدی را حس نمی کنند بلکه با امکانات رفاهی و درمانی مطلوبی هم روبرو هستند. اما به هر جهت این افراد به جهت اقدامات ضدامنیت ملی که انجام دادند از حضور فعال در عرصه سیاسی منع شده اند که شاید بتوان به آن نام بازنشستگی را داد.
چه اینکه چندی پیش بود که تصاویری از یکی از سران فتنه در ساحل مشاهده شد و این سئوال را ایجاد کرد که آیا واقعا وضعیت این افراد عذاب آور است یا اینکه اخبار و شایعاتی که درباره وخامت حال آنها گفته می شود دروغ سیاسی برای مظلوم نمایی است. هرچند که این موضوع را ضدانقلاب با دست پاچگی تمام تکذیب کرد اما موضوع امکانات درمانی بالا برای این افراد قابل کتمان نیست.
اخیرا خبری درباره یکی از سران فتنه به همراه همسرش منتشر شده که سئوال مهمی برای افکارعمومی ایجاد کرده است. خبر را رسانه های مختلف ضدانقلاب مانند بی بی سی فارسی منتشر کرده اند.
این رسانه ها از ابتلای این دو تن به کرونا خبر داده اند. این درحالی است که آنها سالهاست که در حصر هستند و پزشکان و کادر درمان همواره به مردم توصیه می کنند که در خانه بمانند و خود را تا قرنطینه کنید اما گویی این دو تن که در فتنه سال ۸۸ از جمله تاثیرگذارترین افراد بودند، چندان در حصر و قرنطینه نیستند که به کرونا مبتلا شده اند!
یکی از کاربران فضای مجازی در این حوزه می نویسد: « این موضوع ازچند حالت خارج نیست؛ یا برخلاف تمام سروصداها، این افراد آنچنان در حصر تشریف ندارند، یا قرنطینه تاثیری در مقابله با کرونا ندارد و یا یک دروغ با هدف مظلوم نمایی و ممانعت از فراموشی سران فتنه (بمنظور بهره برداری احتمالی و دوباره در انتخابات آتی) می‌باشد!»
انتهای پیام/۴
دانا