ساخت تله فیلم ” یاور” در فردوس آغاز شد

تله فیلم "یاور" اولین تله فیلم شبکه خاوران است که کار ساخت آن در فردوس آغاز شد.

به گزارش خاورستان، کار تولید تله فیلم “یاور” امروز با حضور مسئولین حسن میرزایی فرماندار، حسین اکبری رئیس شورای شهر فردوس، علی اصغر زارع قائم و علی حسین زاده معاون سیمای صدا وسیمای خراسان جنوبی آغاز شد.
داستان یاور از آنجایی شروع می شود که برای رسیدن به فرد مورد علاقه خود دست به دزدی زده ودر فرار از دست پلیس با موتور به زمین خورده و به کما می رود ، بعد از به هوش آمدن با توجه به عدم سوء سابقه از سوی قاضی به یکی از شهرهای استان خراسان جنوبی و یک مرکز پرورش شتر فرستاده می شود، سید کاظم مسئول مرکز پرورش و دخترش که معلول است با رفتارش باعث تحول یاور می شوند، در حقیقت موضوع محوری و اصلی این تله فیلم سیر تحولی یاور ، شخصی که آمادگی سقوط و غلتیدن به ورطه تباطی را دارد با یک تصمیم درست از سوی قاضی و قرار گرفتن در کنار انسانهای مسئولیت پذیر و صالح مسیر زندگی اش تغییر می کند.
این تله فیلم کاملا بومی است و به پرورش شتر به عنوان یکی از مشاغل مهم و بومی خراسان جنوبی و نیز رسم و رسومات محلی می پردازد.
پیام این فیلم در یک جمله می توان گفت فطرت انسانها میل به خیر دارد و اگر افراد جامعه احساس مسئولیت بیشتری داشته باشند و بیشتر به هم توجه کنند بزه کمتری رخ می دهد ، ضمن اینکه ایمان و توکل به خدا رمز موفقیت و نجات انسانهاست.
این تله فیلم در یک قسمت ۹۰ دقیقه‌ای به تهیه کنندگی آقای مهرداد نیکنام و کارگردانی آقای عمار خطی در مهر ماه امسال کلید زده شده و تا پایان بهمن به روی آنتن شبکه خاوران و نیز سایر شبکه ها خواهد رفت.
این تله فیلم از تولیدات متمرکز سیمای استانها است که در مرکز خراسان جنوبی شبکه خاوران تهیه و تولید می‌شود.
ساخت دومین تله فیلم خراسان جنوبی نیز با موضوع زعفران در ماه آینده در یکی دیگر از شهرستان های استان آغاز می شود .
انتهای پیام/ ۱۳۲