امام جمعه نهبندان:

ساخت مجتمع فرهنگی رفاهی آستان قدس در نهبندان تسریع شود

حجت‌الاسلام خزاعی بر لزوم تسریع در روند ساخت مجتمع فرهنگی رفاهی آستان قدس در شهرستان نهبندان تاکید کرد و گفت: کار احداث این مجتمع باید از سوی تولیت آستان قدس رضوی با قوت پیگیری شود.

به گزارش خاورستان، حجت‌الاسلام و المسلمین عباسعلی خزاعی امام جمعه نهبندان در دیدار با مسئولان نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی، بر موضوع اشتغال و انجام طرح های فرهنگی در این شهرستان تاکید کرد و اظهار داشت: برنامه های فرهنگی و اشتغال از نیازهای شهرستان نهبندان است که خادمیاران و آستان قدس در کنار ارائه خدمات باید به آن توجه کنند.
امام جمعه نهبندان افزود: علی رغم خدمات فراوان دولت و نظام مقدس به مردم، محرومیت بیش از حد در شهرستان نهبندان وجود دارد که باید مورد توجه مسئولان قرار بگیرد.
وی بیان کرد: وجود دفتر نمایندگی آستان قدس و رابطین آستان قدس رضوی در شهرستان ها باعث دلگرمی مردم شده است، لذا این نمایندگی باید در کنار خدمات خادمیاری، طرح های کلان اقتصادی را پیگیری کند.
حجت الاسلام خزاعی بر لزوم تسریع در روند ساخت مجتمع فرهنگی رفاهی آستان قدس در شهرستان نهبندان تاکید کرد و گفت: کار احداث این مجتمع باید از سوی تولیت آستان قدس رضوی با قوت پیگیری شود.
حجت الاسلام خزاعی با اشاره به مشکلات عدیده در خصوص جابه جایی سنگ های معادن شهرستان نهبندان برای فراوری و خام فروشی آن؛ خواستار احداث و فعالیت کارخانه سنگ بری در نهبندان از سوی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی شد و گفت: با احداث این کارخانه، از خام فروشی سنگ معادن جلوگیری و برای افراد زیادی ایجاد شغل می شود.
همچنین «محمدعلی ابراهیمی» در دیدار با امام جمعه این شهرستان از ثبت نام ۷ هزار و ۴۰۰ نفر در سامانه خادمیاری استان خراسان جنوبی خبر داد و اظهار داشت: از ای تعداد ۱۳۰ خادمیار مربوط به شهرستان نهبندان هست.
وی با اشاره به اینکه کانون های خادمیاری خراسان جنوبی هسته مرکزی خدمت رسانی به محرومان هستند، خواستار فعالیت بیش از پیش خادمیاران جهت خدمت به محرومین استان شد.
ابراهیمی اساس کار خادمیاری را استفاده از ظرفیت های شهرستانی اعلام کرد و گفت: با تشکیل کانون های خادمیاری در شهرستان ها این خدمات ساماندهی می شود.
انتهای پیام/۴
شبستان