خبرهای 29 شهریور کانال پلیس خراسان جنوبی؛

سارق اماکن خصوصی در طبس دستگیر شد/کشف بیش از ۱۰۰ کیلوگرم تریاک در نهبندان و فردوس

جلال زاده جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان طبس از دستگيری سارق اماکن خصوصی و کشف 9 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خاورستان، به نقل از کانال پلیس خراسان‌جنوبی علیرضا فولادی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فردوس از کشف ۵۸ کیلو و ۶۴۰ گرم تریاک در این شهرستان خبر داد.
وی افزود: ماموران نیروی انتظامی شهرستان فردوس با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی اخباری دریافت کردند که سوداگران مرگ قصد انتقال مواد افیونی را از طریق محورهای عبوری در این شهرستان دارند که بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فردوس بیان کرد: ماموران هنگام کنترل خودروهای عبوری سواری پژو پارس قاچاقچيان را شناسایی و با اجرای طرح مهار خودرو را متوقف کردند.
فولادی عنوان کرد: ماموران در بازرسی از خودرو ۵۸ کیلو و ۶۴۰ گرم تریاک کشف کردند كه در این رابطه یک متهم دستگیر و به همراه پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.
کشف بیش از ۴۲ کیلو تریاک در نهبندان
احسان رحیمی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهبندان از کشف ۴۲ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک در بازرسی از سواری پی‌کی در این شهرستان خبر داد.
وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان نهبندان هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک سواری پی‌كی مشکوک شدند و خودرو را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهبندان اظهار کرد:در این رابطه ۲ متهم دستگیر و به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شدند.
دستگیری سارق اماکن خصوصی و کشف ۹ فقره سرقت در شهرستان طبس
محمد جلال زاده جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان طبس از دستگيری سارق اماکن خصوصی و کشف ۹ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
وی افزود: با توجه به سرقت‌های اخير در سطح شهرستان طبس و روستاهای اطراف، شناسايی سارق يا سارقان به صورت ويژه در دستور كار ماموران پليس آگاهی طبس قرار گرفت.
جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان طبس بیان کرد: ماًموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی و دستگیری یک نفر از سارقین سابقه دار، در شهرستان طبس شدند.
جلال زاده تصریح کرد: متهم در تحقيقات و بازجویی بعمل آمده به ۹ فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کرد و این متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی و روانه زندان شد.
وی به شهروندان توصیه کرد: ضمن رعایت موارد امنیتی و استفاده از سیستم‌های مداربسته، به هشدارهای پلیس توجه کرده و هرگونه موارد مشکوک را به پلیس گزارش کنند.
انتهای پیام/۱۲۷