طی بیانیه‌ای؛

سازمان بسیج اساتید خراسان‌جنوبی برای حضور حداکثری در انتخابات دعوت کرد

سازمان بسیج اساتید خراسان جنوبی برای حضور حداکثری در انتخابات بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خاورستان، سازمان بسیج اساتید خراسان جنوبی برای حضور حداکثری در انتخابات بیانیه‌ای صادر کرد. در این بیانیه آمده است:
مقام معظم رهبری(مدظله العالی):همه ی آحاد مردم خودشان را موظف بدانند که علاوه بر شرکت در انتخابات،دیگران راهم به شرکت درانتخابات دعوت کنند.
حضور پرشور و آگاهانه
بسم الله الرحمن الرحیم،
انتخابات مبدأ تحول و تعیین مسیر چهار و گاها هشت ساله انقلاب است و انتخابات ۱۴۰۰ اولین انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در چله دوم انقلاب به منزله لیله القدر انقلاب اسلامی است و می‌تواند تعیین کننده مسیر انقلاب در چله دوم انقلاب باشد.
فرا رسیدن میلاد سراسر خیر و برکت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام و دهه کرامت را خدمت حضرت ولی‌الله اعظم، نائب بر حق ایشان حضرت آیت الله عظمی امام خامنه‌ای و آحاد ملت عزیز ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم.
آگاهی، بیداری، مردم باوری، ایمان و توکل به خدا منشا روحیه تحول خواهی در نظام مقدس اسلامی است که امام امت از سال ۴۲، این پرچم بزرگ را با اعتماد به شور انقلابی و ایمانی مردم و توکل بر خدا به دست گرفتند و نهایتا انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند و نظام اسلامی را هدایت و رهبری نمودند. اینک نیز رهبر معظم انقلاب پرچم تحول خواهی را به دست گرفته‌اند و آن را مطالبه می‌نمایند. مبدا جنبش ملت ایران، یادآور روحیه مبارزه خواهی، تحول خواهی، شجاعت و آزادگی و آزادی خواهی در پرتو اندیشه‌های عالمانه و رهبری پیامبرگونه دانشمندی بزرگ و آزاداندیش است که بذر انقلاب الهی را در جامعه کاشت و در نهایت، توانست نظامی مبتنی بر مردم سالاری دینی را جایگزین حکومت جابرانه و خودکامه سلطنت شاهنشاهی کرده و ارزش‌های اسلامی را در جامعه پیاده نماید. در مقابل استکبار جهانی، منافقین کوردل، مرتجعین منطقه‌ای تمام تلاش خود را در جهت از بین بردن این روحیه تحول خواهی، نقشه های متعددی شامل جنگ تحمیلی ۸ ساله، شبیخون فرهنگی، جنگ نرم و تحریم های ظالمانه را به مرحله اجرا در آوردند که در تمامی آنها با شکست و پاسخ منفی مردم عزیز ایران روبرو شدند اکنون در آستانه انتخابات ۱۴۰۰ و با جنگ تمام عیار اقتصادی در دو ساله اخیر، بدنبال تحریم انتخابات و شعار رای بی رای هستند تا با کاهش مشارکت در انتخابات به بخشی از اهداف خود از جمله کاهش اقتدار و امنیت جمهوری اسلامی ایران دست یابند. اما مردم بیدار ایران اسلامی، تقارن زمانی دهه کرامت را با انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم به فال نیک گرفته و انشالله با خیزش مردم بیدار و مومن ایران زمینه را برای پیروزی منظومه امامین انقلاب بر تفکرات تکنوکرات، لیبرالیسم و سوسیالیسم و سایر مکتب های مادی و در نهایت استقرار دولت اسلامی فراهم خواهند نمود.
انتهای پیام/۱۲۷