مدیرکل دفتر جذب و سرمایه گذاری استانداری خراسان جنوبی:

سامانه رصد استعلامات در استانداری راه‌اندازی می‌شود

جرجانی گفت: در راستای تسهیل و تسریع استعلامات مورد نیاز در بخش گردشگری سامانه رصد استعلامات در استانداری تعریف شده که با راه اندازی این سامانه روند استعلامات زودتر به نتیجه خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار خاورستان، عباس جرجانی مدیرکل جذب و حمایت سرمایه گذاری استانداری خراسان جنوبی بعد از ظهر امروز در نشست فعالین حوزه گردشگری با استاندار خراسان جنوبی اظهار کرد: در راستای توسعه گردشگری در استان ۱۲ اتاق فکر تشکیل شده و جلسات متعددی برگزار شده است.
وی افزود: طی تلاشهای صورت گرفته برای منطقه دهسلم و نمایشگاهی که قرار است در تهران برگزار شود اعتبار دریافت شده است.
مدیرکل جذب و حمایت سرمایه گذاری استانداری خراسان جنوبی بیان کرد: تلاش می‌کنیم برای هتل‌ها و اقامتگاه‌های بوم گردی در استان تسهیلات دریافت شود.
جرجانی با بیان اینکه تولید محتوا در معرفی بخش گردشگری بسیار مهم است، عنوان کرد: تهیه تولید محتوا از جمله برنامه هایی است که در اتاق های فکر به آن توجه شده و برنامه ریزی شده با همکاری میراث فرهنگی تولید محتوای مناسب با توجه به ظرفیتهای استان انجام شود.
وی اظهار کرد: جذب ظرفیت های موجود در استان با کمک بخش خصوصی و تهیه تقویم گردشگری نیز جزو بحث هایی است که با جدیت پیگیری می‌شود.
مدیرکل جذب و حمایت سرمایه گذاری استانداری خراسان جنوبی گفت: حضور گردشگر متناسب با هر فصل و گردشگری سلامت از جمله مواردی است که در حال پیگیری برای راه اندازی است.
جرجانی بیان کرد: در راستای تسهیل و تسریع استعلامات مورد نیاز در بخش گردشگری سامانه رصد استعلامات در استانداری تعریف شده که با راه اندازی این سامانه روند استعلامات زودتر به نتیجه خواهد رسید.
انتهای پیام/۱۲۷