جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی:

ستاد امر به معروف و نهی از منکر بدنبال احیای روحیه انقلابی و مطالبه گری در جامعه است

پیراسته گفت: روحیه انقلابی و مطالبه گری باید در همه اقشار جامعه احیا و جامعه از حالت خلق و خوی غیر اسلامی و انقلابی خارج شود.

به گزارش خاورستان، علی اکبر پیراسته جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی در نشست هم‌اندیشی مسئولین روابط عمومی پیرامون هماهنگی و انسجام بخشی به برنامه های هفته امر به معروف و نهی از منکر با اشاره به اهمیت مسئولیت روابط عمومی، بیان کرد: در بحث علم ارتباطات و مدیریتی، روابط عمومی ها به عنوان قلب سازمان مطرح می‌شوند و حیات سازمان را مدیریت می‌کنند.
وی افزود: ستاد امر به معروف و نهی از منکر رسالت و وظیفه خود را با کمک دستگاه ها و مردم انجام می‌دهد و با توجه به سخنان نماینده محترم ولی فقیه در استان درخواست ما از مسئولین فقط اجرای دقیق قانون است.
جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی گفت: امام حسین(علیه السلام) برای احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر و اصلاح جامعه قیام نمودند و وظیفه ما این است که این امر را به معنای واقعی خود برگردانیم تا همگانی شود.
وی در پایان بیان کرد: سعی ما این است که روحیه انقلابی و مطالبه گری در همه اقشار جامعه احیا شود و جامعه از حالت خلق و خوی غیر اسلامی و انقلابی خارج شود.
انتهای پیام/ ۱۳۲