ستاد مردمی صلح در حمایت از رئیسی اعلام موجودیت کرد

ستاد مردمی صلح در حمایت از برنامه سیاست خارجی، حقوق بشر و حمایت از حقوق عامه و حقوق زنان، آیت الله رئیسی آغاز به فعالیت کرد.

به گزارش خبرنگار خاورستان،ستاد صلح در حمایت از برنامه سیاست خارجی، حقوق بشر و حمایت از حقوق عامه و حقوق زنان، حضرت آیت الله رئیسی در دولت سیزدهم آغاز به فعالیت کرد.
در بیانیه مجودیت این ستاد آمده است:
این ستاد در راستای حرکت به سمت تحقق دولتی که با اجماع ملی و دیپلماسی هوشمند و مبتکر که حتی یک لحظه را برای رفع تحریم های ظالمانه از دست نخواهد داد و با دیپلماسی برآمده از قدرت و توانایی‌های داخلی، تعامل و رابطه دوستانه و مقتدرانه با دنیا، مخصوصا با همسایگان را با سرعت پیگیری می کند و دولتی که پاسدار آزادی بیان، قلم و حقوق اساسی همه شهروندان ایرانی بوده و متعلق به همه مردم ایران می داند، شروع به کار کرد.
ما معتقدیم مسئله درجه یک بانوان و خانواده که در طول دهه ها به امری سیاسی تبدیل و دستاوردی برای جلب آرای زن شده است، این عنصر حیاتی اجتماع که نیمی از جامعه است و مادر نیمه دیگر، در دولت مردمی آیت الله رییسی به سرانجام نیکو و رضایت خاطر و آرام مهربانوهای سرزمین با اصالت ایران اسلامی خواهد رسید.
آن چه می بایست برای احقاق حقوق واقعی تمامی بانوان محقق شود و در سایه انفعال و اهمال دولت ها و بی اعتمادی آن ها علی رغم شعارها به توان و ظرفیت زنان معطل شده است، باقدرت و به پشتوانه همت عالی زنان سرزمین صلح و مهر شدنی است.
شعبه ستاد مردمی صلح در حمایت از آیت الله رئیسی در استان خراسان جنوبی اعلام موجودیت می کند
به گزارش خاورستان،در بیانیه این ستاد در خراسان جنوبی آمده است،ان شاءالله که بتوانیم در راستای تحقق شعار دولتی مردمی و ایران قوی، همه با هم و درکنار هم انتخاباتی پرشور، آگاهانه و با بصیرت داشته باشیم و به سرانجامی نیکو رسیده و ایرانی سربلند و مقتدر را شاهد باشیم.
ستاد صلح استان خراسان جنوبی با شورای مرکزی سید علی قرشی، قاسم وزیر و خانم طیبه تقی زاده اعلام موجودیت می نماید.
انتهای پیام / ۳