رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی خبر داد

سردار اشتری سخنران مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در بیرجند

حجت الاسلام ملایی گفت: سردار اشتری، فرمانده نیروی انتظامی سخنران مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در بیرجند خواهد بود.

به گزارش خاورستان، جلسه برنامه ریزی مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و اربعین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، صبح امروز سه شنبه ۱۵ بهمن ماه در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.
حجت الاسلام احمد ملایی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با عرض تبریک چهل و یکمین فجر انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام، به ویژه شهدای انقلاب اسلامی و شهدای مقاومت و سردار دلها؛ از تلاش و کوشش کارگروههای ۲۵ گانه دهه فجر انقلاب اسلامی تشکر کرد.
رئیس کارگروه های دهه فجر انقلاب اسلامی استان در خصوص برنامه های محوری که همزمان با سراسر کشور در سراسر استان برگزار می شود گفت: یادواره شهدا در قالب طرح لاله های روشن در اکثر مدارس استان همزمان با سراسر کشور در ۱۶ بهمن توسط کارگروه فرهنگیان و دانش آموزی انجام می شود که این مراسم در بیرجند در مدرسه شهید راشدی انجام خواهد شد.
وی افزود: مراسم غبارروبی مزار شهدا در ۱۷ بهمن در بیش از ۵۰۰ قطعه مزار مطهر شهدا با تلاش ویژه کارگروه ایثار و شهادت برگزار می شود که این مراسم در بیرجند در قطعه ۱ و ۲ گلزار شهدا با محوریت قطعه ۱ راس ساعت ۱۵ برگزار خواهد شد.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی شعار محوری دهه فجر امسال را “انقلاب اسلامی، زنده و پویا در پرتو ولایتمداری، جهاد و مقاومت” بیان کرد و افزود: یوم الله ۲۲ بهمن با اربعین سردار دلها و همرزمانش تقارن یافته است که انشاءالله تمامی راهپیمایی در سراسر استان با محوریت تبیینی بیانیه گام دوم، حضور حداکثری مردم در انتخابات، و سردار دلها، مقاومت و جهاد با شور و حضور گسترده مردم انقلابی استان و با عنوان “۲۲ بهمن، حماسه حضور، عظمت ملت، تکریم سردار دلها” برگزار خواهد شد.
حجت الاسلام ملایی ادامه داد: اجرای گلبانگ الله اکبر و نورافشانی در دوشنبه ۲۱ بهمن ساعت ۲۱ ، از برنامه های محوری است که همزمان با سراسر کشور در تمامی استان نیز انجام خواهد شد.
وی افزود: مراسم گلبانگ الله اکبر در شهر بیرجند، با تلاش ویژه کارگروه اماکن مقدسه و ارتش استان در ساعت ۷:۳۰ در محل امامزادگان باقریه آغاز خواهد شد و پس از سخنرانی و مداحی، همزمان با طنین بانگ الله اکبر، آسمان بیرجند نیز نورباران خواهد شد.
رئیس کارگروه های دهه فجر انقلاب اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری راهپیمایی باشکوه یوم الله ۲۲بهمن در بیش از۱۰۰ نقطه استان شامل مراکز شهرستان ها، شهر ها و روستا ها خبر داد و بیان کرد: سخنران این مراسم در شهر بیرجند، سردار سرتیپ اشتری، فرمانده معزز نیروی انتظامی کشور خواهد بود.
وی افزود: به مناسبت بزرگداشت یاد و خاطره شهدای والامقام مقاومت، به ویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در بازه زمانی ۲۳ لغایت ۲۷ بهمن به استثنای سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)مراسم هایی در سراسر استان برگزار خواهد شد که این مراسم در شهر بیرجند، با محوریت نماینده معزز ولی فقیه و امام جمعه محترم بیرجند، حضرت آیت الله عبادی، و به میزبانی و مسئولیت اجرایی ستاد نماز جمعه در روز پنجشنبه ۲۴ بهمن ساعت ۹ صبح در مصلی المهدی(عج) برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/ ۱۳۲