امام جمعه اهل سنت بیرجند:

سردار سلیمانی نقطه پایان داعش در منطقه بود

مولوی فاروقی گفت: سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نقطه پایان داعش در منطقه بود و سایه شوم داعش را از سر کشورهای مسلمان کوتاه کرد.

به گزارش خاورستان، مولوی غلام‌حیدر فاروقی در گفت‌وگو با ایرنا افزود: از سردار سلیمانی به عنوان فعال‌ترین نیروی نظام مقدس جمهوری اسلامی در تامین امنیت می‌توان نام برد.
وی گفت: مبارزات ایشان در داخل و خارج مرزها همواره مورد تقدیر است و اگر تدبیر سردار سلیمانی نبود داعش بسیاری از کشورهای اسلامی را اشغال کرده بود.
امام جمعه اهل سنت بیرجند درباره ویژگی‌های اخلاقی و رفتاری سردار دل‌ها اظهار کرد: سردار سلیمانی انسانی وارسته و مردم‌دوست بود و از لحاظ اخلاقی تواضع داشت.
وی افزود: این شهید بزرگوار فردی متعهد به ولایت بود و همواره در مسایل مختلف با مقام معظم رهبری مشورت می‌کرد.
مولوی فاروقی گفت: سردار سلیمانی نقش قابل توجهی در جبهه مقاومت داشت و با تدبیر او خیلی از کشورها از وجود داعش پاک شد.
وی اظهار کرد: حاج قاسم در بحث وحدت هم‌نظر با مقام معظم رهبری بود و رمز پیروزی مسلمانان در حوزه‌های مختلف را وحدت و همدلی می‌دانست.
سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ابومهدی المهندس معاون سازمان الحشد الشعبی عراق به همراه شماری دیگر بامداد جمعه ۱۳ دی ۹۸ در مسیر فرودگاه بغداد در اقدام تروریستی کاخ سفید و به دستور «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا و با شلیک از پهپادهای ارتش این کشور، به شهادت رسیدند.
۱۳ دی امسال اولین سالگرد شهادت سردار دل‌ها است.
انتهای پیام/۴