استاندار خراسان جنوبی:

سرمایه گذاری و برندسازی، انتظار خراسان‌جنوبی از ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) است

معتمدیان گفت: درخواست ما از ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) برای استان خراسان‌جنوبی، سرمایه گذاری و برندسازی محصولات است.

به گزارش خاورستان، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان‌جنوبی محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان‌جنوبی در جلسه بررسی آخرین وضعیت تفاهم نامه هاب شتر در استان که با حضور مدیر عامل شرکت توسعه سرمایه گذاری پردیس وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) برگزار شد، بر انجام امور و عملیاتی شدن برنامه ها به صورت انقلابی و جهادی تأکید کرد.
وی نقش ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) را در ایجاد اشتغال و کارآفرینی بسیار ارزشمند خواند و از حضور این مجموعه در مناطق محروم و مرزی استان قدردانی کرد.
استاندار خراسان جنوبی عنوان کرد: درخواست ما از ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) برای استان خراسان‌جنوبی، سرمایه گذاری و برندسازی محصولات است.
معتمدیان اظهار کرد: از مهمترین هدف‌های ما در استان ایجاد اشتغال و درآمدزایی برای مردم است و مردم باید احساس کنند منافع این کارها به خود آنان برمی گردد.
وی وجود کشور افغانستان را ظرفیتی فوق العاده برشمرد و گفت: آمادگی هرگونه فعالیت در زمینه اشتغالزایی و کارآفرینی را در نقاط مرزی استان داریم.
استاندار خراسان‌جنوبی بر پیگیری مکرر و مداوم اقدامات توسط مسئولین استان برای توسعه و جهش تولید تأکید کرد.
معتمدیان با بیان این مطلب که یکی از مهمترین پیامدهای طرح هاب منطقه‌ای شتر، جلوگیری از قاچاق دام از استان است، اظهار امیدواری کرد و گفت: با اجرایی شدن تفاهم نامه هاب شتر در استان، ضمن تکمیل زنجیره فرآوری شیر شتر، خرید ،تولید شیرخشک، بسته بندی، صادرات و … در استان تحقق می‌یابد.
انتهای پیام/۱۲۷