نماینده مردم‌ بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:

سرپوش ناکامی غربی‌ها با اعلام تروریست خواندن سپاه

نماینده مردم‌ بیرجند، درمیان و خوسف گفت: به دنبال ناکامی غربی‌ها در اعمال تحریم ایران و ایجاد اغتشاشات و بعد از اعدام جاسوس انگلیسی ها این قضیه مطرح شد تا سرپوشی بر ناکامی های خودشان باشد و به این روش جبران کنند.

به گزارش خاورستان ، حسین خسروی در شورای اداری شهرستان بیرجند با قدردانی از تلاش همه دستگاه های اجرایی به خصوص شرکت گاز در مدیریت بحران به وجود آمده گفت: هم چنان پیگیر رفع مسائل و مشکلات تولیدکنندگان و کارگران باشید تا مشکلی در کسب و کار آن ها به وجود نیاید ما همیشه وظیفه تکریم ارباب رجوع آن هم تکریم بی منت را داریم.

نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که مردم رکن انقلاب هستند اظهار کرد: در همه کارها پیوست رسانه ای را مد نظر قرار دهید که مردم متوجه اقدامات انجام شده باشد.

خسروی تاکید کرد: اگر اعتماد و امید از مردم نسبت به دولت و نظام سلب شود دیگر نمی توان با هیچ کاری آن را برگرداند چرا که اصل این نظام مردم هستند و باید از فضاهای موجود در رابطه با اطلاع رسانی ها استفاده شود تا مردم هم از اقدامات انجام شده با خبر شوند.

وی با اشاره به اقدام پارلمان اروپا مبنی بر تروریست خواندن سپاه افزود: به دنبال ناکامی غربی ها در اعمال تحریم ایران و ایجاد اغتشاشات و بعد از اعدام جاسوس انگلیسی ها این قضیه مطرح شد تا سرپوشی بر ناکامی های خودشان باشد و به این روش جبران کنند.

به گفته خسروی خدمات سپاه که از متن خود مردم است از ابتدای انقلاب از دفاع مقدس گرفته تا کمک رسانی ها در سیل و زلزله و کشور نهادی که نه تنها از امنیت کشور خودشان دفاع می کند بلکه از امنیت ملل های منطقه هم دفاع کرد که جریان مقاومت قدرتمند شکل گرفته اما آن ها نمی خواهند این جریان را ببینند.

وی ادامه داد: اروپایی ها به دنبال قرار دادن مردم ایران مقابل سپاه هستند اما آن طور که در زمان ترامپ به نتیجه نرسید اروپایی ها هم نتیجه ای نخواهند گرفت.

وی تاکید کرد : با توجه به این که اقدام اروپایی ها خلاف منشور سازمان ملل است و به طور جد پیگیری خواهیم کار کرد و باید در این رابطه پاسخگو باشند.

وی به سفرش به اکوادور هم اشاره کرد و افزود: محوری ترین مسئله ای که در جلسه وزارت خارجی در آن کشور برگزار شد مطرح شد مربوط به ظلم به زنان بود که گفته شد عجب روزگاری چه قضاوت هایی خلاف قانون می کند ما که دائم در مقابله با تروریست هستیم شدیم ضد حقوق بشر و افرادی که خودشان تروریست ها را پیدا کردند این ها مدافع حقوق بشر شدند که برای این قضاوت متاسف هستیم.

وی با تاکید بر این که مسئولان اغناسازی و جهاد تبیین را جدی بگیرید افزود: در کلمبیا بر اساس گفته سفیر ایران در این کشور که مطرح کرد در حجمه های مختلف فتنه بر علیه ایران اعم از ۸۸ و بنزین و .. بودم اما حجمه ای که این بار به سمت ایران از سمت فضای مجازی بود را ندیدم.

انتهای پیام/