فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی:

سند چشم انداز بسیج در اقشار مختلف تدوین شده است

سردار قاسمی به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و گفت: در بیانیه گام دوم انقلاب سند چشم انداز بسیج در اقشار مختلف تدوین شده و این راهبردی است که مقام معظم رهبری تعریف کردند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در مراسم آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمدخراسان جنوبی همزمان با سراسر کشور، اظهار کرد: مقام معظم رهبری در حمایت از بسیج سنگ تمام گذاشتند.

وی افزود: بسیج قدرت نرم جمهوری اسلامی است و اندیشه و تفکر افرادی که بسیج را قبول دارند میتواند کشور را هدایت کند.

فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی بیان کرد: بسیج اَبر قدرت نیروی های مسلح است و انرژی مثبت همیشه در اقشار مختلف بسیج برجسته است.

سردار قاسمی عنوان کرد: فلسفه حضور بسیج در اقشار مختلف پیش روندگی و جلوداری است.

وی عنوان کرد: بسیج خودجوش، آتش به اختیار و انقلابی عمل میکند.

فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی با بیان اینکه امام خمینی (ره) با اتکا به مردم و بسیج انقلاب را به پیروزی رساند، اظهار کرد: بسیج ذخیره اجتماعی و استراتژیک نیروی انسانی و سرمایه کشور است.

سردار قاسمی گفت: قدر بسیج و خدماتش را ولایت و امامت میدانند.

وی با بیان اینکه امام راحل (ره) گفت :” قرن آینده قرن مستضعفان است”، افزود: در حال حاضر بسیج مستضعفان در حال غلبه بر مستکبران است.

فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی تصریح کرد: بسیج پاره تن مردم است و مردم هرکجا کمکمی خواستند باید بسیج به آنها کمک کند.

سردار قاسمی با بیان اینکه به دلیل شرایط کرونایی و مسائل سخت اقتصادی خانواده های زیادی دچار بدهی و مشکلات مالی و به ناچار زندانی شدند، افزود: یکی از بحث های اساسی بسیج این است که باید مردم را درک کند و در کنار مردم باشد.

وی اظهار کرد: دشمن میخواهد اقتصاد کشور پوک و کارخانجات تعطیل شود اما اینجا نیز باید بسیجیان هر اداره ای پیش قدم شده و مانع مشکلات دشمن شوند‌.

فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی عنوان کرد: یکی از حوزه های کمک های مومنانه آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد است که در این خصوص در خراسان جنوبی نیز اقدامات خوبی انجام شده است.

سردار قاسمی به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و گفت: در بیانیه گام دوم انقلاب سند چشم انداز بسیج در اقشار مختلف تدوین شده و این راهبردی است که مقام معظم رهبری تعریف کردند.

وی خاطرنشان کرد: دوران افول آمریکا و اسرائیل را شاهد هستیم اما همچنان دشمن برای ضربه زدن به نظام اسلامی نهایت تلاش خود را میکند که ما نیز باید برای تقشه بر آب شدن دشمن نهایت تلاش را داشته باشیم.

انتهای پیام/۱۲۷