در اولین روز هفته دولت؛

سه پروژه زمین چمن مصنوعی در شهرستان طبس افتتاح شد

همزمان با اولین روز از هفته دولت زمین چمن مصنوعی روستاهای جمز، خسروآباد و کریت به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرنگار خاورستان، در اولین روز از هفته دولت با حضور حجت الاسلام محمدی امام جمعه شهرستان، عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان، الاهی سرپرست فرمانداری ویژه طبس، قدیمی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان و مسئولین زمین چمن مصنوعی روستای جمز افتتاح و بهره برداری رسید.
حسن عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی بیان کرد: این پروژه با مساحت ۱۵۰۰ متر مربع و اعتبار هزینه شده ۷ میلیارد ریال احداث و در هفته دولت و آغازین روزهای فعالیت دولت مردمی ایران قوی تقدیم جوانان این دیار شد‌.
وی ضمن تقدیر از نماینده این شهرستان برای همراهی در جذب اعتبارات این پروژه‌ها، گفت: در هفته دولت تعداد ۱۲ پروژه ورزش و جوانان با مجموع مساحت ۲۰ هزار متر مربع و اعتبار هزینه شده بیش از ۹۰ میلیارد ریال در شهرستان طبس افتتاح و بهره برداری خواهد رسید.
در مراسمی دیگر زمین چمن مصنوعی روستای خسروآباد شهرستان طبس افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
در اولین روز هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت شهیدان رجایی و باهنر با حضور حسن عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، الاهی سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان، توانا مسئول دفتر فنی اداره کل، قدیمی رییس اداره ورزش و جوانان طبس، بخشدار و مردم روستای خسروآباد، زمین چمن مصنوعی فوتبال سردار شهید حاج قاسم سلیمانی افتتاح و بهره برداری رسید.
عزیزی در این خصوص گفت: این پروژه با مساحت ۱۵۰۰ متر مربع و اعتبار هزینه شده ۷ میلیارد ریال افتتاح و به عنوان هدیه دولت مردمی ایران قوی به جوانان برومند این دیار تقدیم شد.
وی خاطرنشان کرد: در هفته دولت تعداد ۲۸ پروژه ورزش و جوانان با مساحت ۷۲هزار و هفتصد و بیست متر مربع با اعتباری بیش از ۲۱۰ میلیارد ریال در شهرستان‌های استان افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید‌.
در مراسمی دیگر زمین چمن مصنوعی فوتبال شهید جعفری روستای کریت شهرستان طبس به بهره‌برداری رسید.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در این مورد اظهار کرد: این پروژه با مساحت ۱۵۰۰متر مربع و اعتبار هزینه شده ۷میلیارد ریال افتتاح و به عنوان هدیه دولت مردمی ایران قوی به جوانان برومند روستای شهید پرور کریت تقدیم شد.
انتهای پیام/۱۲۷