معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی:

سوار و پیاده کردن مسافر در اطراف پایانه‌های مسافری ممنوع است

گرجی گفت: سوار و پیاده کردن مسافران در اطراف پایانه‌های مسافری ممنوع است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مهدی گرجی معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خراسان‌جنوبی از آمادگی کامل شرکت‌های مسافری و مجتمع‌های خدماتی و رفاهی بین‌راهی استان به منظور ارائه خدمات به مسافران خبر داد.
وی افزود: نظارت‌های لازم از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بر نحوه عملکرد شرکت‌های مسافری و مجتمع‌های خدماتی و رفاهی بین‌راهی استان و رانندگان حوزه حمل و نقل مسافر صورت می‌گیرد همچنین به منظور پیشگیری از ابتلاء مسافران به ویروس کرونا با توجه به پیش‌بینی‌های صورت گرفته، رانندگان ملزم به توقف در محل‌های ذکر شده جهت اداء فریضه نماز و صرف غذا هستند.
معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی با اشاره به ممنوعیت سوار و پیاده کردن مسافران در اطراف پایانه‌های مسافری، تصریح کرد: درصورت مشاهده یا گزارش دریافتی در این خصوص، مراتب به کمیسیون‌های رسیدگی به تخلفات شرکت‌ها و رانندگان حمل و نقل ارجاع خواهد شد.
گرجی عنوان کرد: با توجه به فراهم بودن زیرساخت‌ها و به منظور کاهش هزینه‌ها، کاهش ترافیک شهری و مخاطرات زیست محیطی و پیشگیری از ابتلاء متقاضیان سفر به ویروس کویید ۱۹، فروش بلیت تنها از طریق دفاتر فروش سطح شهر، دفاتر پیشخوان دولت، دفاتر آژانس‌های مسافرتی و وب‌سایت‌های اینترنتی www.payaneha.com و www.payaneh.ir امکان‌پذیر است و طرح خروج فروش بلیت از پایانه مسافری اجرایی شده است.
وی خاطر نشان کرد: علاوه بر نظارت کارشناسان اداره کل مستقر در پایانه‌های مسافری سطح استان بر عملکرد شرکت‌های حمل و نقل مسافر، رانندگان و ناوگان‌ها، سامانه گویای ۱۴۱ و سامانه پیامکی ۳۰۰۰۵۶۱۴۱ آماده دریافت پیشنهادات، انتقادات و نظرات و شکایات مسافرین محترم درخصوص نحوه ارائه خدمات سفرها در استان خراسان‌جنوبی است.
انتهای پیام/۱۲۷